kamilkmiec
piątek, 22 czerwca 2012, 18:01

Liga gra: 23-24 czerwca

Trzecioligowcy odpoczywają dwa tygodnie, wiele drużyn już w przyszłym tygodniu powróci do treningów, tymczasem na wolne nadal czekają m.in. w IV lidze. Co prawda na tym szczeblu rozgrywek karty zostały już rozdane, ale w związku z informacjami, jakoby Chełmianka mogła – w wyniku rezygnacji dwóch podkarpackich drużyn – utrzymać się w III lidze, cały czas w Poniatowej liczą na to, że ich Stal mimo wszystko uniknie degradacji do klasy okręgowej.

IV liga lubelska: 30. kolejka – 23-24 czerwca:

Ruch Ryki – Lublinianka-Wieniawa Lublin 2:3
Orlęta Łuków – Orion Niedrzwica Duża 6:0
Huczwa Tyszowce – Podlasie II Biała Podlaska 1:5
Omega Stary Zamość – Start Krasnystaw 0:2
Włodawianka Włodawa – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:3
GKS Bogdanka II – Roztocze Szczebrzeszyn 2:0
Janowianka Janów Lubelski – Lewart Lubartów 1:1
Stal Poniatowa – Unia Bełżyce 6:3

V liga chełmska: 28. kolejka – 24 czerwca (wszystkie mecze o godz. 17.00):

Brat Siennica Nadolna – Ogniwo Wierzbica 3:3
Granica Dorohusk – Tatran Kraśniczyn 4:1
Chełmianka II Chełm – Agros Suchawa 3:0 walkower
Victoria Żmudź – Frassati Fajsławice 4:2
Start II Krasnystaw – GKS Pławanice/Kamień 0:2
Unia Białopole – Kłos Chełm 2:4
Hetman Żółkiewka – Vitrum Wola Uhruska 6:0

V liga lubelska: 30. kolejka – 23/24 czerwca:

Opolanin Opole Lubelskie – Granit Bychawa 1:2
POM Iskra Piotrowice – Czarni Dęblin 3:0
Cisy Nałęczów – Tur Milejów 3:4
Piaskovia Piaski – LZS Wierzchowiska 3:2
Iskra Krzemień – GKS Niemce 0:1
Hetman Gołąb – Amator Rososz-Leopoldów 7:0
Pogoń 07 Lubartów – Polesie Kock 0:2
GKS Dąbrowica – Wisła Annopol 3:3 w Tomaszowicach

V liga zamojska: 30. kolejka – 24 czerwca (wszystkie mecze o godz. 15.00):

Korona Łaszczów – AMSPN Hetman Zamość 0:3 walkower gospodarze zrezygnowali
Kryształ Werbkowice – Aleksandria Aleksandrów 0:1 w Mirczu
Grom Różaniec – Unia Hrubieszów 0:5
Ostoja Skierbieszów – Relax Księżpol 2:2
Olimpia Miączyn – Echo Zawada 5:3
Igros Krasnobród – Sparta Łabunie 3:0
Tur Turobin – Victoria Łukowa/Chmielek 0:0
Tanew Majdan Stary – Olimpiakos Tarnogród 3:3

A klasa chełmska: 24. kolejka – 24 czerwca (wszystkie mecze o godz. 13.00):

Bug Hanna – Pocisk/Włodawianka II Włodawa 1:5
Hutnik Ruda-Huta – Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:1
Astra Leśniowice – Leszkopol Bezek 1:2
Vojsławia Wojsławice – Hutnik Dubeczno
Sawena Sawin – Unia Rejowiec
Zryw Gorzków – Spółdzielca Siedliszcze 1:5

fot. stalowcy.com


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.