kamilkmiec
czwartek, 21 czerwca 2012, 16:04

AC Milan zainteresowany Tytoniem

Zainteresowanie Przemysławem Tytoniem po Mistrzostwach Europy jest coraz większe. Po odrzuceniu przez PSV Eindhoven oferty Zenita St Petersburg, po Przemysława zgłasza się AC Milan. Holendrzy nie chcą go jednak sprzedać.

Drużyna wicemistrza Włoch jest gotowa zapłacić za Tytonia 10 milionów euro. Na transfer zgody nie chce wyrazić jednak PSV Eidnhoven i zaproponował zaporową cenę 20 milionów euro.

– Milan? Nic nie powiem na ten temat. Przemek ma wiele ofert właśnie z Włoch i Hiszpanii. Jedna z nich jest naprawdę świetna. Jeżeli uda się ją zrealizować, będzie transferowa bomba – cytuje menedżera piłkarza, Krzysztofa Jakubczaka „Przegląd Sportowy”.

źródło: Polskie Radio


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.