caro
czwartek, 7 czerwca 2012, 20:10

Magdoń odchodzi, Łuczaka chce Lech, a Nildo Piast

Zarząd GKS Bogdanka Łęczna wspólnie z Pawłem Magdoniem postanowili nie przedłużać kontraktu z piłkarzem, który wygasa wraz z końcem czerwca. Magdoń występował w barwach klubu z Łęcznej od lata 2010 roku, rozgrywając łącznie 45 spotkań na zapleczu ekstraklasy.

Po wyścig o Wojciecha Łuczaka wkracza z kolei Lech Poznań. Wcześniej interesowała się nim Lechia Gdańsk. Piłkarzowi w czerwcu kończy się kontrakt z Bogdanką i będzie on mógł odejść bez sumy odstępnego.

Zainteresowanie Nildo wyraził zaś Piast Gliwice, który awansował do ekstraklasy. Sam piłkarz, który jesienią brylował w pierwszej lidze, wiosną – po zawieszeniu przez klub i późniejszym powrocie do składu – nie prezentował się już tak dobrze, dlatego nieuniknione jest, iż zmiana otoczenia wyjdzie mu na dobre.

źródło: polskapilka.net, 2×45.com.pl, gksbogdanka.com.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.