caro
czwartek, 7 czerwca 2012, 14:47

Liga gra: 7-10 czerwca

Chociaż większość kibiców od piątku elektryzowały będą Mistrzostwami Europy w Polsce i na Ukrainie, piłkarze występujący w niższych ligach na Lubelszczyźnie nie mają taryfy ulgowej. Mecze Euro przeplatane będą bowiem rozgrywkami ligowymi. Długi czerwcowy weekend rozpoczynamy w czwartek, a zakończymy w niedzielę. W czwartej lidze o prestiż zagrają dwie ekipy, które są już pełnoprawnymi trzecioligowcami. W Łukowie miejscowe Orlęta zmierzą się z Lublinianka-Wieniawą Lublin. Ciekawie zapowiada się ostatnia kolejka A-klasy lubelskiej, grupy czwartej. Teoretycznie szansę na awans mają wciąż trzy ekipy (Sławin, Victoria Lublin, Sokół Konopnica), więc emocji nie powinna zabraknąć.

IV liga: 28. kolejka – 6/10 czerwca:

Omega Stary Zamość – BKS Unia Bełżyce 5:0
Lewart Lubartów – Roztocze Szczebrzeszyn 3:0
Ruch Ryki – Podlasie II Biała Podl., 1:3
GKS Bogdanka II  – Orion Niedrzwica Duża 3:2
Huczwa Tyszowce – Stal Poniatowa 0:2
Orlęta Łuków – Lublinianka-Wieniawa Lublin0:1
Janowianka Janów Lub. – Sparta Rejowiec 1:1
Włodawianka – Start Krasnystaw 1:2

V liga bialska: 24. kolejka – 7 czerwca, godzina 16.00 (wszystkie mecze):

Dwernicki Stoczek Łukowski – LZS Dobryń 3:1
Unia Żabików – ŁKS Łazy 10:2
Unia Krzywda -Lesovia Trzebieszów 3:0 (walkower)
Lutnia Piszczac – Orkan Wojcieszków 4:3
Janowia Janów Podlaski – Victoria Parczew 1:1
Bizon Jeleniec – Sokół Adamów 3:1
GLKS Rokitno – Granica Terespol 2:4

V liga bialska: 25. kolejka – 10 czerwca, godzina 16.00 (wszystkie mecze):

GLKS Rokitno – Dwernicki Stoczek Łukowski 2:2
Granica Terespol – Bizon Jeleniec 3:0
Sokół Adamów – Janowia Janów Podlaski 2:1
Victoria Parczew – Lutnia Piszczac 0:1
Orkan Wojcieszków – Unia Krzywda 5:0
Lesovia Trzebieszów – Unia Żabików 0:3 walkower
ŁKS Łazy – LZS Dobryń 2:2

V liga chełmska: 28. kolejka – 9/10 czerwca:

Brat Siennica Nadolna – Granica Dorohusk 2:4
Chełmianka II Chełm – Ogniwo Wierzbica 0:7
Victoria Żmudź – Tatran Kraśniczyn 4:1
Start II Krasnystaw – Agros Suchawa 3:1
Unia Białopole – Frassati Fajsławice 1:2
Hetman Żółkiewka – GKS Pławanice/Kamień
Ruch Izbica – Kłos Chełm
Pauza: Vitrum Wola Uhruska

V liga lubelska: 28. kolejka – 9/10 czerwca:

Opolanin Opole Lubelskie – POM Iskra Piotrowice 5:1
Cisy Nałęczów – Granit Bychawa 2:9
Piaskovia Piaski – Czarni Dęblin 1:3
Iskra Krzemień – Tur Milejów 3:2
Hetman Gołąb – LZS Wierzchowiska 3:3
Pogoń 07 Lubartów – GKS Niemce 0:2
GKS Dąbrowica – Amator Rososz-Leopoldów
Wisła Annopol – Polesie Kock 1:1

V liga zamojska: 27. kolejka – 7 czerwca, godzina 17.00:

Sparta Łabunie – Olimpiakos Tarnogród 5:0
Victoria Łukowa/Chmielek – Korona Łaszczów 4:2
Kryształ Werbkowice – Tanew Majdan Stary 5:1
Echo Zawada – Tur Turobin 0:1
Relax Księżpol – Igros Krasnobród 1:3
Unia Hrubieszów – Aleksandria Aleksandrów 2:1
AMSPN Hetman Zamość – Olimpia Miączyn 6:0
Grom Różaniec – Ostoja Skierbieszów 2:4

V liga zamojska: 28. kolejka – 9/10 czerwca:

Kryształ Werbkowice – Tur Turobin 10 czerwca, 17:00 w Mirczu
Korona Łaszczów – Grom Różaniec 1:5
Ostoja Skierbieszów – AMSPN Hetman Zamość 10 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów 2:3
Aleksandria Aleksandrów – Relax Księżpol 10 czerwca, 17:00 w Księżpolu; Aleksandria gospodarzem
Igros Krasnobród – Echo Zawada 10 czerwca, 17:00
Tanew Majdan Stary – Sparta Łabunie 3:1
Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa/Chmielek 0:5 w Różańcu

A klasa bialska: 24. kolejka – 7 czerwca, godzina 17.00 (wszystkie mecze):

Krzna Rzeczyca – Dąb Dębowa Kłoda
LKS Milanów – Niwa Łomazy
Orlęta II Radzyń Podlaski – Wenus Oszczepalin
Polesie Serokomla – Orzeł Czemierniki
Agrosport Leśna Podlaska – Tornado Branica Suchowolska
Grom Kąkolewnica – Tur Turze Rogi
Pauza: Hutnik Huta Dąbrowa

A klasa chełmska: 22. kolejka – 9/10 czerwca:

Hutnik Ruda-Huta – Hutnik Dubeczno
Astra Leśniowice – Vojsławia Wojsławice
Leszkopol Bezek – Unia Rejowiec
Sparta II Rejowiec Fabryczny – Bug Hanna
Sawena Sawin – Zryw Gorzków
Spółdzielca Siedliszcze – Pocisk/Włodawianka II Włodawa

A klasa lubelska, grupa I: 25. kolejka – 10 czerwca:

LKS Stróża – LKS Gościeradów
Płomień Trzydnik Duży – LKS Kowalin
Unia Wilkołaz – LKS Potok Wielki
Stok Zakrzówek – Roztoczanie Chrzanów
Sportico Szastarka – Tęcza Kraśnik
Perła Borzechów – Sygnał Chodel
Stal II Kraśnik – Orzeł Urzędów

A klasa lubelska, grupa II: 25. kolejka – 10 czerwca, godzina 17.00 (wszystkie mecze):

Stal II Poniatowa – Powiślak Końskowola
Garbarnia Kurów – Mazowsze Stężyca
KS Drzewce – Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Poraj Kraczewice – Żyrzyniak Żyrzyn
Bobry Karczmiska – Orły Kazimierz Dolny
Wilki Wilków – Puławiak Puławy
Draco Kowala – KS Góra Puławska

A klasa lubelska, grupa III: 25. kolejka – 10 czerwca:

Ludwiniak Ludwin – Vir Dorohucza
Huragan Siostrzytów – GLKS Michów
Zawisza Garbów- KS Nasutów
KS Ciecierzyn – Wodnik Uścimów
Perła Rokitno- LKS Trawniki
Tajfun Ostrów Lubelski – GKS Niedźwiada
Świdniczanka Świdnik Mały – Błękit Cyców

A klasa lubelska, grupa IV: 22. kolejka – 10 czerwca:

Sygnał Lublin – Sokół Konopnica
GLKS Głusk – Vrotcovia Lublin
Sławin Lublin – Avenir Jabłonna
Rohland Tuszów – LKS Kamionka
Polaris Jabłonna – Tęcza Zagórze
BKS Bogucin – Legion Tomaszowice

A klasa zamojska, grupa I: 25. kolejka – 7 czerwca, godzina 17.00 (wszystkie mecze):

Delta Nielisz – Piast Babice 1:7
Olender Sól – Orzeł Tereszpol
Metalowiec Goraj – Włókniarz Frampol 1:1
Nord 98 Wysokie – Wrzos Szyszków 3:1
Łada 1945 Biłgoraj – Tarpan Korchów
Sokół Zwierzyniec – Cosmos Józefów 0:2

A klasa zamojska, grupa II: 25. kolejka – 7 czerwca, godzina 17.00 (wszystkie mecze):

Graf Chodywańce – Huragan Hrubieszów 1:4
Zryw Ulhówek – Szyszła Tarnoszyn 2:1
Ruch Machnów Nowy – Orkan Bełżec 0:2
Andoria Mircze – Szumy Susiec 0:3 (walkower)
Płomień Spartan Nieledew – Omega II Stary Zamość 5:2
Granica Lubycza Królewska – Spartakus Szarowola 1:2
Pogoń 96 Łaszczówka – Metanoja Lipsko

B klasa bialska, grupa I: 17. kolejka – 10 czerwca, godzina 13.00 (wszystkie mecze):

Huragan Międzyrzec Podlaski – Tytan Wisznice
Absolwent Domaszewnica – GLKS Jabłoń
GLKS Roskosz-Grabanów – Grom Sosnowica
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) – Wodnik Siemień
Pauza: LKS Osowno

B klasa bialska, grupa II: 21. kolejka – 10 czerwca:

Orlęta Gołaszyn – Orzeł Zalesie, 10 czerwca, 13:00
Sokół Krynka- GLKS Stanin, 10 czerwca, 13:00
Jata Żdżary -Olimpia Okrzeja, 10 czerwca, 13:00
WKS Wólka Świątkowa – Start Gózd, 10 czerwca, 13:00
Bór Dąbie – Gręzovia Gręzówka, 10 czerwca, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska – Armaty Stoczek Łukowski, 10 czerwca, 17:00

B klasa lubelska, grupa I: 18. kolejka – 10 czerwca:

Wodniak Piotrawin-Łaziska – Victoria Wolica
LZS Poniatowa Wieś – Pogoń Trzebiesza
Czarni Puszno Godowskie – Błękitni Kierz
Wisła Józefów – KS Zaborze
Wawel Wąwolnica – Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

B klasa lubelska, grupa II: 18. kolejka – 10 czerwca:

Ruch Popkowice – Starka Stara Wieś
Perła Rudnik – Granit II Bychawa
LZS Krężnica Jara – KS Dębina
GKS Modliborzyce – Graf-Marina Zemborzyce
Roztocze Batorz – ULKS Dzierzkowice

B klasa lubelska, grupa IV: 18. kolejka – 10 czerwca:

GKS Abramów – Gabaryty Dęblin
GUKS Firlej – GSKS Ułęż
Gigant Przytoczno – Piekiełko Przykwa
Kadet Lisów – Serokomla Janowiec
Pauza: LKS Skrobów

B klasa zamojska, grupa II: 18. kolejka – 10 czerwca:

Sparta Wożuczyn – AMSPN Hetman II Zamość
Altus Szychowice – GLKS Jarosławiec
GKS Tarnawatka – Orzeł Cześniki
Perła Telatyn – Legion Komarów
Pauza: Kresy Dołhobyczów


Komentarze do 'Liga gra: 7-10 czerwca' (1)
  • kibic6 lat temu Bezpośredni link

    Granica Lubycza Królewska1 –2 Spartakus Szarowola

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.