kamilkmiec
piątek, 1 czerwca 2012, 00:18

Liga gra: 2-3 czerwca

Czerwiec oznacza zawsze w regionalnej piłce czas ostatecznych rozstrzygnięć. W wielu przypadkach na Lubelszczyźnie można już powiedzieć, że jest „pozamiatane”, jak chociażby w IV lidze, gdzie pewna awansu jest Lublinianka-Wieniawa, a dosłownie kilka kroków dzieli od promocji Orlęta Łuków. W innych szczeblach rozgrywek jest jednak inaczej. I tak dla przykładu w chełmskiej okręgówce o zwycięstwo w końcowym rozrachunku walczą aż cztery ekipy, a w lubelskiej A-klasie, grupie IV – trzy drużyny. Tym samym czerwiec, nie tylko ze względu na temperaturę, powinien być gorącym okresem.

III liga lubelsko-podkarpacka: 29. kolejka – 2 czerwca (wszystkie mecze o godz. 17.00):

Podlasie Biała Podlaska – Unia Nowa Sarzyna 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno 3:1
Stal Kraśnik – Strumyk Malawa 3:1
Polonia Przemyśl – Siarka Tarnobrzeg 0:3
Avia Świdnik – Izolator Boguchwała 0:0
Stal Mielec – Orlęta Radzyń Podlaski 0:1
Chełmianka Chełm – Stal Sanok 2:4
KS Zaczernie – Partyzant Targowiska 0:5

IV liga lubelska: 27. kolejka – 2/3 czerwca:

Roztocze Szczebrzeszyn – Huczwa Tyszowce 4:1
Sparta Rejowiec Fabryczny – Lewart Lubartów 1:4
Orion Niedrzwica Duża – Janowianka Janów Lubelski 3 czerwca, godz. 17:00
Start Krasnystaw – GKS Bogdanka II 3 czerwca, godz. 17:00
Lublinianka-Wieniawa Lublin – Włodawianka Włodawa 4:2 na stadionie Motoru
BKS Unia Bełżyce – Orlęta Łuków 0:5
Podlasie II Biała Podlaska – Omega Stary Zamość 3 czerwca, godz. 17:00
Stal Poniatowa – Ruch Ryki 3 czerwca, godz. 17:00

V liga bialskopodlaska: 23. kolejka – 3 czerwca:

Sokół Adamów – GLKS Rokitno 3 czerwca, godz. 16:00
Victoria Parczew – Bizon Jeleniec 3 czerwca, godz. 16:00
Orkan Wojcieszków – Janowia Janów Podlaski 3 czerwca, godz. 16:00
Lesovia Trzebieszów – Lutnia Piszczac 0:3 walkower
ŁKS Łazy – Unia Krzywda 3 czerwca, godz. 16:00
LZS Dobryń – Unia Żabików 3 czerwca, godz. 16:00
Granica Terespol – Dwernicki Stoczek Łukowski 5 czerwca, godz. 17:00

V liga chełmska: 26. kolejka – 2/3 czerwca:

Brat Siennica Nadolna – Chełmianka II Chełm 13:2
Victoria Żmudź – Granica Dorohusk 6:2
Start II Krasnystaw – Ogniwo Wierzbica 0:5
Unia Białopole – Tatran Kraśniczyn 3 czerwca, godz. 16:00
Hetman Żółkiewka – Agros Suchawa 3 czerwca, godz. 16:00
Ruch Izbica – Frassati Fajsławice 1:2
Vitrum Wola Uhruska – Kłos Chełm 2:1
Pauza: GKS Pławanice/Kamień

V liga lubelska: 27. kolejka – 2/3 czerwca:

Polesie Kock – Opolanin Opole Lubelskie 3 czerwca, godz. 17:00
Amator Rososz-Leopoldów – Wisła Annopol 3 czerwca, godz. 14:30
GKS Niemce – GKS Dąbrowica 0:1
LZS Wierzchowiska – Pogoń 07 Lubartów 3 czerwca, godz. 16:00
Tur Milejów – Hetman Gołąb 4:1
Czarni Dęblin – Iskra Krzemień 5:0
Granit Bychawa – Piaskovia Piaski 3 czerwca, godz. 16:00
POM Iskra Piotrowice – Cisy Nałęczów 3 czerwca, godz. 17:00

V liga zamojska: 26. kolejka – 2/3 czerwca:

Kryształ Werbkowice – Olimpiakos Tarnogród 3 czerwca, godz. 17:00 w Mirczu
Korona Łaszczów – Ostoja Skierbieszów 3 czerwca, godz. 14:00
Olimpia Miączyn – Grom Różaniec 3 czerwca, godz. 17:00
Aleksandria Aleksandrów – AMSPN Hetman Zamość 0:4 w Łukowej
Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów 3 czerwca, godz. 17:00
Tur Turobin – Relax Księżpol 3 czerwca, godz. 16:00
Tanew Majdan Stary – Echo Zawada 3 czerwca, godz. 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek – Sparta Łabunie 3 czerwca, godz. 17:00

A-klasa bialskopodlaska: 23. kolejka – 3 czerwca (wszystkie mecze o godz. 16.00):

Tornado Branica Suchowolska – Grom Kąkolewnica w Wohyniu
Orzeł Czemierniki – Agrosport Leśna Podlaska
Wenus Oszczepalin – Polesie Serokomla
Niwa Łomazy – Orlęta II Radzyń Podlaski
Dąb Dębowa Kłoda – LKS Milanów
Hutnik Huta Dąbrowa – Krzna Rzeczyca

A-klasa chełmska: 21. kolejka – 2/3 czerwca:

Vojsławia Wojsławice – Hutnik Ruda-Huta 3 czerwca, godz. 15:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa – Sawena Sawin 3 czerwca, godz. 13:00 w Sawinie
Zryw Gorzków – Sparta II Rejowiec Fabryczny 3 czerwca, godz. 15:00
Bug Hanna – Leszkopol Bezek 2 czerwca, godz. 16:00
Unia Rejowiec – Hutnik Dubeczno 3 czerwca, godz. 16:00
Astra Leśniowice – Spółdzielca Siedliszcze 3 czerwca, godz. 13:00

A-klasa lubelska, grupa 1: 24. kolejka – 2/3 czerwca:

LKS Kowalin – Orzeł Urzędów 3 czerwca, godz. 13:00
Sygnał Chodel – Stal II Kraśnik 3 czerwca, godz. 16:00
LKS Stróża – Perła Borzechów 3 czerwca, godz. 15:00
Tęcza Kraśnik – LKS Gościeradów 3 czerwca, godz. 17:00
Roztoczanie Chrzanów – Sportico Szastarka 3 czerwca, godz. 15:00
LKS Potok Wielki – Stok Zakrzówek 2:2
Płomień Trzydnik Duży – Unia Wilkołaz 3 czerwca, godz. 15:00

A-klasa lubelska, grupa 2: 24. kolejka – 2/3 czerwca:

Powiślak Końskowola – KS Góra Puławska 4:2
Puławiak Puławy – Draco Kowala 3 czerwca, godz. 17:00
Orły Kazimierz Dolny – Wilki Wilków 1:5
Żyrzyniak Żyrzyn – Bobry Karczmiska 10:0
Viking Leśniczówka (Poniatowa) – Poraj Kraczewice 3 czerwca, godz. 16:00 w Kraczewicach
Mazowsze Stężyca – KS Drzewce 2:0
Stal II Poniatowa – Garbarnia Kurów 0:3 walkower

A-klasa lubelska, grupa 3: 24. kolejka – 2/3 czerwca:

Vir Dorohucza – Błękit Cyców 3 czerwca, godz. 17:00
GKS Niedźwiada – Świdniczanka Świdnik Mały 3 czerwca, godz. 14:00
LKS Trawniki – Tajfun Ostrów Lubelski 3 czerwca, godz. 16:00
Wodnik Uścimów – Perła Rokitno 3 czerwca, godz. 16:00
KS Nasutów – KS Ciecierzyn 3 czerwca, godz. 16:00
GLKS Michów – Zawisza Garbów 3:0
Ludwiniak Ludwin – Huragan Siostrzytów 3 czerwca, godz. 17:00

A-klasa lubelska, grupa 4: 21. kolejka – 3 czerwca (wszystkie mecze o godz. 17.00):

Legion Tomaszowice – Sygnał Lublin
Tęcza Zagórze – BKS Bogucin
LKS Kamionka (k. Lublina) – Polaris Jabłonna
Avenir Jabłonna – Rohland Tuszów
Vrotcovia Lublin – Sławin Lublin
Sokół Konopnica – GLKS Głusk (Lublin)

A-klasa zamojska, grupa 1: 24. kolejka – 2/3 czerwca:

Piast Babice – Cosmos Józefów 2:2 w Różańcu
Tarpan Korchów – Sokół Zwierzyniec 3 czerwca, godz. 18:00
Wrzos Szyszków – Łada 1945 Biłgoraj 3 czerwca, godz. 16:00
Włókniarz Frampol – Nord 98 Wysokie 3 czerwca, godz. 16:00
Orzeł Tereszpol – Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3 czerwca, godz. 17:00
Delta Nielisz – Olender Sól 1:3 w Zarudziu

A-klasa zamojska, grupa 2: 24. kolejka – 2/3 czerwca:

Huragan Hrubieszów – Spartakus Szarowola 4:3
Omega II Stary Zamość – Granica Lubycza Królewska 3:2
Szumy Susiec – Płomień Spartan Nieledew 3 czerwca, godz. 13:00
Orkan Bełżec – Andoria Mircze 3:0 walkower
Szyszła Tarnoszyn – Pogoń 96 Łaszczówka 3 czerwca, godz. 16:00
Graf Chodywańce – Zryw Ulhówek 3 czerwca, godz. 15:00
Metanoja Lipsko – Ruch Machnów Nowy 3 czerwca, godz. 16:00

B-klasa bialskopodlaska, grupa 1: 16. kolejka – 3 czerwca (wszystkie mecze o godz. 13.00):

Grom Sosnowica – LZS Sielczyk (Biała Podlaska)
GLKS Jabłoń – GLKS Roskosz-Grabanów
Tytan Wisznice – Absolwent Domaszewnica
LKS Osowno – Huragan Międzyrzec Podlaski
Pauza: Wodnik Siemień

B-klasa bialskopodlaska, grupa 2: 20. kolejka – 3 czerwca (wszystkie mecze o godz. 13.00):

Armaty Stoczek Łukowski – Gręzovia Gręzówka
Start Gózd – Bór Dąbie
Olimpia Okrzeja – WKS Wólka Świątkowa
GLKS Stanin – Jata Żdżary
Orzeł Zalesie – Sokół Krynka
Sokół Wólka Domaszewska – Orlęta Gołaszyn w Domaszewnicy

B-klasa lubelska, grupa 1: 17. kolejka – 2/3 czerwca:

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska – Wodniak Piotrawin-Łaziska 3 czerwca, godz. 17:00
KS Zaborze – Wawel Wąwolnica 2 czerwca, godz. 17:00
Błękitni Kierz – Wisła Józefów 3 czerwca, godz. 17:00
Pogoń Trzebiesza – Czarni Puszno Godowskie 3 czerwca, godz. 17:00
Victoria Wolica – LZS Poniatowa Wieś 3 czerwca, godz. 17:00 w Karczmiskach

B-klasa lubelska, grupa 2: 17. kolejka – 3 czerwca:

ULKS Dzierzkowice – Ruch Popkowice 3 czerwca, godz. 12:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) – Roztocze Batorz 3 czerwca, godz. 11:00
KS Dębina – GKS Modliborzyce 3 czerwca, godz. 11:00
Granit II Bychawa – LZS Krężnica Jara 3 czerwca, godz. 11:00
Starka Stara Wieś – Perła Rudnik 3 czerwca, godz. 18:00

B-klasa lubelska, grupa 3: 14. kolejka – 3 czerwca:

Błękitni Dys – Victoria Rybczewice 3 czerwca, godz. 11:00 w Ciecierzynie
Piotrcovia Piotrków – Krzczonovia Krzczonów 3 czerwca, godz. 11:00
Górnik 1979 Łęczna – Mila Turka 3 czerwca, godz. 20:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) – Oleśnia Oleśniki 3 czerwca, godz. 11:00

B-klasa lubelska, grupa 4: 17. kolejka – 3 czerwca (wszystkie mecze o godz. 17.00):

LKS Skrobów – GKS Abramów
Piekiełko Przykwa – Kadet Lisów w Starym Zadybiu
GSKS Ułęż – Gigant Przytoczno
Gabaryty Dęblin – GUKS Firlej w Stężycy
Pauza: Polesie Serokomla

B-klasa zamojska, grupa 2: 17. kolejka – 3 czerwca (wszystkie mecze o godz. 15.00):

Legion Komarów – Kresy Dołhobyczów
Orzeł Cześniki – Perła Telatyn
GLKS Jarosławiec – GKS Tarnawatka
AMSPN Hetman II Zamość – Altus Szychowice
Pauza: Sparta Wożuczyn

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych i Młodszych – 2/3 czerwca:

Wisła Puławy – GKS Bogdanka 3 czerwca, godz. 16.00, 18.00
Lublinianka-Wieniawa – UKS Widok Lublin 2 czerwca, godz. 11.00 i 13.00
Orlęta Radzyń Podlaski – TOP 54 Biała Podlaska 3 czerwca, godz. 16.00 i 18.00
Orlęta Łuków – Motor Lublin SA/LKP Motor Lublin 3 czerwca, godz. 16.00 i 18.00
Lewart Lubartów – Tomasovia 3 czerwca, godz. 16.00 i 18.00
Sygnał Lublin – Avia Świdnik 3 czerwca, godz. 18.00
Hetman Zamość – Janowianka/Niedźwiadek Chełm 3 czerwca, godz. 16.00 i 18.00


Komentarze do 'Liga gra: 2-3 czerwca' (11)
  • zmm6 lat temu Bezpośredni link

    Panie redaktorze, czemu nie napiszecie,ze AMSPN Hetman juz awansowal do 4 ligi??

  • ja6 lat temu Bezpośredni link

    Jeszcze nie awansował.

  • zmm6 lat temu Bezpośredni link

    Hm….Jesli nie przegra z Aleksandria mniej niz 6 bramkami to awansuje…wiec poczekamy do jutra na oficjalny awans

  • Ja6 lat temu Bezpośredni link

    I jest awans Hetmana już oficjalnie! Brawo. Sprawnie idzie odbudowa. Juz 4 liga. I na pewno tym się nie skończy. Oby Górnik i Łada takze ta droga kroczyly. Kluby tworzymy przede wszystkim my, kibice!

  • zmm6 lat temu Bezpośredni link

    Dobrze,że ta okręgówka już za nami.Teraz czas na 3 ligę 🙂

  • GKS19796 lat temu Bezpośredni link

    Do JA
    ,, Kluby tworzymy przede wszystkim my, kibice!’ o ile mi wiadomo to’ przecież cały AMSPN tworzą ludzie ktorzy zniszczyli wasz KS a wy sie pod tym podpisujecie—– sprawna odbudowa hehehee

  • aleksandria6 lat temu Bezpośredni link

    o czym wy marzycie z ta gra to ten pseudo hetman bedzie walczyl o utrzymanie sie w 4 lidze bo z tego co mowi trenerzyna zamojski to chce bazowaac na zawodnikach tych co grali w okregowce ewentualnie ze dwoch trzech nowych,oj beda smary haha

  • zmm6 lat temu Bezpośredni link

    Pajacu z Aleksandrowa..juz w okregowie mielismy zbierac baty…zapomniales o czyms..w dwumeczu Hetman-Aleksandrów 10-0 hahahah

  • aleksandria6 lat temu Bezpośredni link

    sam jestes pajacem cioto.nikt nie mowil ze w okregowce mieliscie zbierac baty bo byliscie uwazani za faworyta ale tylko w okregowce a juz dalej to zobaczycie jaka jest przepasc miedzy 4 a okregowka i ten pseudo hetman(prawdziwy jest KS)bedzie bral baty haha.sory bardzo amspn-Aleksandrow a nie Hetman wiec wyrazaj sie jasno.i powiem tak ze duzo wm sedziowie pomagali i kazdy wie dlaczego!!!

  • bat6 lat temu Bezpośredni link

    NO i jak tam wiesniaku z Aleksandrowa…juz 21 pkt za Hetmanem hahahahaha

  • lili6 lat temu Bezpośredni link

    AMSPN to nie Hetman…

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.