kamilkmiec
czwartek, 31 maja 2012, 17:43

Juniorzy młodsi Wisły Puławy najlepsi w województwie. W niedzielę odbiorą puchar z rąk prezesa Mariana Rapy

Juniorzy młodsi Wisły Puławy w niedzielę zagwarantowali sobie zwycięstwo w rozgrywkach I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych o Puchar Wojewody Lubelskiego. Puławianie wygrali na własnym obiekcie z Lublinianką-Wieniawą 3:1 i mają aktualnie osiem punktów przewagi nad drugim w tabeli Niedźwiadkiem Chełm. W najbliższą niedzielę, 3 czerwca, Wisła zagra na stadionie MOSiR z GKS Bogdanka o godz. 18.00, a przed pierwszym gwizdkiem drużyna (którą trenował śp. Waldemar Wojciechowski) odbierze Puchar z rąk prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Mariana Rapy.

Zwycięstwo w lidze zagwarantowało młodej ekipie „Dumy Powiśla” awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, gdzie zmierzą się z Lechią Gdańsk.

źródło: Michał Świderski/własne


Komentarze do 'Juniorzy młodsi Wisły Puławy najlepsi w województwie. W niedzielę odbiorą puchar z rąk prezesa Mariana Rapy' (1)
  • robbertg6 lat temu Bezpośredni link

    Gratulacje z Chełma! Powodzenia w dalszych rozgrywkach. Zagrajcie jak najlepiej dla swojego śp. Trenera Waldka!

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.