kamilkmiec
środa, 30 maja 2012, 12:08

Środa w III lidze. Oczy zwrócone na Tarnobrzeg

Trzy punkty – tyle wynosi przed 28. kolejką III ligi przewaga Avii Świdnik nad drugą w tabeli Siarką Tarnobrzeg. Oba zespoły spotkają się dzisiaj w Tarnobrzegu. Nikt nie ma wątpliwości – ten mecz może zadecydować o tym, kto 6 czerwca będzie się cieszył z awansu na drugoligowy front. Jesienią wygrali świdniczanie w stosunku 2:1. Gospodarze będą zatem podwójnie zmobilizowani do tego, ażeby po pierwsze zrewanżować się za przegraną w pierwszej rundzie, a po drugie zrównać się z Avią punktami.

Ciekawie powinno być w Radzyniu Podlaskim. Miejscowe Orlęta wygrały ostatnio z KS Zaczerniem i była to ich pierwsza wiktora w lidze od 22 kwietnia. Ich rywal, Chełmianka, również w poprzedniej kolejce się przełamała, zwyciężając po sześciu z rzędu porażkach. Długie podróże czekają Tomasovię i Stal Kraśnik. Ci pierwsi udadzą się do Białej Podlaskiej na mecz z Podlasiem, a kraśniczanie podejmą Karpaty Krosno. Początek wszystkich spotkań o godz. 17.

III liga: 28. kolejka – 30 maja (początek wszystkich meczów o godz. 17.00):

Unia Nowa Sarzyna – Partyzant Targowiska 0:2 Walat 80,  Zarzyka 90
Stal Sanok – KS Zaczernie 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm 3:1 Kazubski 6, Piotrowicz 45, Borysiuk 88 – Gregorowicz 8
Izolator Boguchwała – Stal Mielec 0:0
Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik 3:2 Kwieciński 6, Zabłocki 73, Wolan 82 – Rusiecki 50, Tarkowski 85
Strumyk Malawa – Polonia Przemyśl 0:1 Siwyj 78
w Krasnem

Karpaty Krosno – Stal Kraśnik 3:1 Włodarski 45, Fydrych 50 (k), Pęcak 56 – Eduardo 71
Podlasie Biała Podlaska – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2 Chwała 15, Raczkiewicz 51

fot. aviaswidnik.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.