kamilkmiec
środa, 30 maja 2012, 20:42

GKS Bogdanka testuje siedmiu piłkarzy, trener Rzepka zostaje

Nie udało się uzyskać awansu, ale trener Piotr Rzepka pozostanie na swoim stanowisku. Szkoleniowiec łęcznian był związany z GKS Bogdanka do 30 czerwca, ale klub postanowił skorzystać z klauzuli zawartej w kontrakcie i przedłuży z nim kontakt. Ma to nastąpić w najbliższych kilku dniach.

Nie tylko trener Rzepka był do tej pory związany umową do 30 czerwca. Dotyczy to także kilku piłkarzy. Veljko Nikitović, Łukasz Pielorz, Radosław Bartoszewicz, Paweł Magdoń, Wojciech Łuczak, Michał Renusz, Petar Borovicanin i Tomas Pesir – to tylko piłkarze z podstawowej jedenastki, których kontrakty kończą się wraz z ostatnim dniem czerwca. Hiszpan Labrado i Marokańczyk El Mehdi Sidqy nie sprawdzili się i prawdopodobnie pożegnają się oni z Łęczną.

Na ich miejsce szykowani są już nowi gracze. Podczas dzisiejszego towarzyskiego meczu z Włodawianką Włodawa (wygrana 4:1 – przyp. red.), zagrali: Grzegorz Wojdyga ze Znicza Pruszków, a także obcokrajowcy Daisuke Shigusana i Yusaku Toyoshima z Japonii, Macedończyk Filip Naumcevski oraz Brazylijczycy Mauro, Velani i Diego.

Piotr Rzepka nadal będzie pełnił funkcję trenera GKS Bogdanka.

źródło: Dziennik Wschodni/własne


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.