kamilkmiec
poniedziałek, 28 maja 2012, 14:54

Euro w Tomaszowie na telebimie. Finał w Zamościu w Mobilnej Strefie Kibica

Jakiś czas temu na łamach Lubelskiej Piłki pisaliśmy o planach utworzenia „mini-strefy kibica” w Tomaszowie Lubelskim na czas trwania Euro 2012. Po dwóch tygodniach wiemy już trochę więcej, jak miałoby to wyglądać.

Najważniejszą informacją jest przede wszystkim to, że zrezygnowano z zakupu dużego telewizora, na rzecz wypożyczenia telebimu. I to nie tylko na mecze Polaków, ale na ponad trzy tygodnie trwania Mistrzostw Europy! Okazało się bowiem, że koszt wypożyczenia telebimu na dłuższy okres o wiele bardziej się opłaca, niż wynajęcie na kilka pierwszych dni Euro (czyt. mecze reprezentacji Polski), a następnie na półfinały i finał. Nie zmieniło się za to miejsce, gdzie zostanie umieszczony. Zgodnie z zapowiedziami, będzie on ulokowany na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Tomasovia” przy Al. Sportowej 8. W którym dokładnie miejscu? Prawdopodobnie niedaleko bramy wjazdowej, ale to nie jest ostateczna wersja.

– Cena była dla nas satysfakcjonująca, udało nam się dojść do kompromisu. Chciałbym, żeby telebim został nam przekazany cztery-pięć dni przed 8 czerwca, abyśmy mogli go kilkakrotnie przetestować i „oswoić” się z nim. Nie chcemy bowiem zaliczyć jakiejś wpadki, tylko solidnie wszystko przygotować. Chyba nikt nie byłby zadowolony, gdyby w trakcie transmisji jednego z meczów, nagle coś „trzasnęło” – powiedział dyrektor OSiR, Stanisław Pryciuk.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zostaną zainaugurowane 8 czerwca meczem Polski z Grecją. Turniej potrwa do 1 lipca, kiedy to w Kijowie zostanie rozegrane spotkanie finałowe.

źródło: własne

***

P.S. Jak informuje MM Zamość, w Grodzie Hetmana zostanie utworzona Mobilna Strefa Kibica FAN CITY TOUR na terenach przy Parku Miejskim, gdzie będzie można obejrzeć finał Euro 2012.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.