kamilkmiec
wtorek, 22 maja 2012, 18:03

Autokar Warki zawitał do Lublina. Każdy mógł zaśpiewać hymn narodowy (foto)

W niedzielę Zamość, wczoraj Hrubieszów, dzisiaj Lublin. Autokar Warki i znajdujące się w nim studio nagraniowe odwiedziło we wtorek stolicę województwa lubelskiego. Wszystko to w związku z akcją „Do Hymnu”, w której organizatorzy namawiają Polaków do odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Później wszystkie nagrania zostaną zmiksowane w całość i przekazane reprezentacji Polski, która za trochę więcej niż dwa tygodnie rozpocznie bój w Mistrzostwach Europy.

Akcja trwa od 2 kwietnia, a jej finał zaplanowany jest na 27 kwietnia. W samym autobusie może w jednej chwili zaśpiewać nawet 30 osób. Poza odśpiewaniem hymnu, każdy może wpisać się do specjalnej księgi z dowolnym przesłaniem dla „Biało-czerwonych”. Inicjatywa ta to jednak nie tylko autokar jeżdżący po całej Polsce, ale również spotkania w Piwiarniach Wareckich, gdzie na kibiców czeka wiele atrakcji. Jedną z nich są spotkania z piłkarskimi osobistościami, jak chociażby Dariuszem Szpakowskim (będzie komentował mecze Polaków na Euro) oraz Dariuszem Dziekanowskim.

źródło: własne


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.