kamilkmiec
czwartek, 17 maja 2012, 14:04

Posypały się kary po meczu Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń Podlaski

Podczas wczorajszego meczu finału Pucharu Polski okręgu bialskopodlaskiego, pomiędzy Orlętami Łuków, a Orlętami Radzyń Podlaski, łukowscy policjanci ukarali mandatami siedemnastu kibiców  za używanie słów wulgarnych na stadionie. Z kolei na jednego kibica zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu za nieobyczajny wybryk.

W trakcie sportowego widowiska niektórzy kibice używali słów wulgarnych. Po zakończonym spotkaniu policjanci biorący udział w zabezpieczeniu wylegitymowali kibiców, którzy dopuścili się naruszenia porządku prawnego. Po wykonanych czynnościach 10 kibiców drużyny gości i 7 drużyny miejscowej zostało ukaranych 100-złotowymi mandatami, za używanie słów wulgarnych na stadionie. Jeden kibic popełnił wykroczenie w ruchu drogowym natomiast w stosunku do kolejnego kibica zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu. Jak się okazało, wśród nich był nieletni, o którego nagannym zachowaniu policjanci powiadomią sąd rodzinny.

źródło: KWP Lublin


Komentarze do 'Posypały się kary po meczu Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń Podlaski' (4)
 • Kibic10 lat temu Bezpośredni link

  Byłem na tym meczu i chciałbym powiedzieć, że jeżeli chodzi o kibiców z Łukowa, policja siłą ściągnęła pierwszy rząd kibiców – nie ważne czy przeklinali czy nie.
  O tak, dla przykładu.

 • Anonim10 lat temu Bezpośredni link

  psy to p***** ;] ale jak im staty skoczą: 17 mandatów to na tydzień chyba 😀

 • pleban10 lat temu Bezpośredni link

  i jak tu sie dziwić, że kibice maja cale zycie kose z policja

 • BylemWidzialem10 lat temu Bezpośredni link

  Ja również znajdowałem sie na tym meczu i uważam ze te mandaty to była ,,łapanka” bo nie każdego kamera obejmowała a dostali mandaty

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.