caro
środa, 16 maja 2012, 20:35

Puchar Polski bialskopodlaski. Radzynianie lepsi po dogrywce

Dopiero dogrywka rozstrzygnęła losy meczu finału Pucharu Polski w okręgu bialskopodlaskim. W Łukowie miejscowe Orlęta uległy radzyńskim Orlętom 1:2. W regulaminowych 90. minutach utrzymywał się wynik remisowy 1:1. W 8. minucie na prowadzenie po bramce z rzutu karnego Pawła Pliszki wyszli goście. Gospodarze wyrównali trafieniem Macieja Kachniarza. W dogrywce zwycięskiego gola na wagę triumfu w pucharze zdobył Mateusz Puła w 103. minucie.

Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 (0:1)

Kachniarz 67 – Pliszka 8 (karny), Puła 103

Orlęta Łuków: Osial – Denis, Szlaski, Padysz, Wysokiński, Przeździak, Kierych, Gaj (60 Botwina), Osiak (56 Buga), Soćko (67 Kachniarz), Fredo

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała – Wróblewski (76 Ptaszyński), Zarzecki, Kazubski, Zmorzyński, Borysiuk, Wójcik, Pliszka, Piotrowicz, Danielak (86 Puła), Mychalczuk (74 Król)

Żółte kartki: Szlaski, Soćko, Gaj, Wysokiński, Padysz – Kazubski, Borysiuk, Ptaszyński

Czerwona kartka: Kazubski 118 (za drugą żółtą)

Sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)