kamilkmiec
środa, 16 maja 2012, 23:50

Nie żyje Waldemar Wojciechowski, trener juniorów młodszych Wisły Puławy

Nie żyje trener puławskiej Wisły, Waldemar Wojciechowski. Były już szkoleniowiec juniorów młodszych „Dumy Powiśla” zmarł wczoraj w szpitalu, do którego trafił w niedzielę. Miał 47 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek o godz. 14.30 w Kościele Miłosierdzia Bożego w Puławach.

Waldemar Wojciechowski urodził się 9 lutego 1965 w Słupsku. Od początku swojej kariery związany był z puławską Wisłą, gdzie w wieku 16 lat w sezonie 1981/82 awansował do III ligi. Oprócz Dumy Powiśla reprezentował barwy Górnika Łęczna a także Czarnych Dęblin. Po skończeniu kariery zawodniczej był trenerem grup młodzieżowych puławskiej Wisły. Od czerwca 2005 do października 2006 Waldemar Wojciechowski był trenerem ekipy seniorów puławskiej Wisły. Z kadrą województwa zdobył brązowy medal rocznika 1992 w 2004 roku, a z Orłami Kazimierz Dolny i puławską Wisłą wygrał dwa razy ligę młodzików młodszych. Był zasłużonym wychowawcą młodzieży i znakomitym nauczycielem.

Cześć Jego Pamięci!

źródło: wislapulawy.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.