kamilkmiec
niedziela, 29 kwietnia 2012, 21:29

Podlaski charakter. Podlasie Biała Podlaska – KS Zaczernie 2:1

W 22. kolejce III ligi lubelsko-podkarpackiej Podlasie wygrało trzeci mecz z rzędu. Podejmując u siebie zespół z Zaczernia bialczanie już od pierwszych minut spotkania ruszyli do ataku. Zespół gospodarzy dobrze rozgrywał piłkę, raz po raz stwarzając sytuacje bramkowe. Dwukrotnie Hołoweńko w 14. i 30. minucie miał okazje pokonać bramkarza. Niestety mimo dużej przewagi Podlasia, brakowało wykończenia akcji pod bramką Kukulskiego. Goście, przetrzymawszy szturm gospodarzy, po pół godzinie gry zaczęli wyprowadzać kontry. Właśnie jedna z takich niegroźnych sytuacji zakończyła się golem dla Limblachu, gdy w 55. minucie Wolański pokonał Wasiluka. W obliczu widma porażki zespół bialski zdołał się zmotywować i stworzyć kilka sytuacji bramkowych. Wśród nich były akcje z w 74. oraz 78. minuty, gdy Hołoweńko dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Walczącemu do końca meczu Podlasiu należą się duże brawa, gdyż już drugi raz z kolei zdołali wygrać mecz, odrabiając stratę bramkową. Po tym meczu Podlasie jest na 4. miejscu ze stratą 3 punktów do liderującej Avii.

Podlasie Biała Podlaska – KS Limblach Zaczernie 2:1 (0:0)

autor: Cezary Hince

Komentarze do 'Podlaski charakter. Podlasie Biała Podlaska – KS Zaczernie 2:1' (2)
  • wydubanymis6 lat temu Bezpośredni link

Jakich 400 widzów? Czy to na pewno sobotni mecz z Zaczerniem?

• cezar1386 lat temu Bezpośredni link

Sobotni mecz Podlasia ogladało 400, moze 500 osób (jesli liczyc przechodniów na trakcie stadionu). Liczba 700 jest mocno zawyrzona.