kamilkmiec
wtorek, 24 kwietnia 2012, 13:41

Wiceprezes Tomasovii zrezygnował z członkostwa w zarządzie

W dzisiejszym, najnowszym numerze „Tygodnika Tomaszowskiego” zamieszczone zostało oświadczenie wiceprezesa ds. organizacyjno-finansowych, właściciela firmy „JackeR” Jacka Sikory, który zrezygnował z piastowania tego stanowiska, a tym samym z zasiadania w zarządzie klubu.

„Wobec wysoce skandalicznego zachowania Kazimierza Podhajnego, muszę z przykrością zrezygnować z dalszych prac i działań wynikających z funkcji wiceprezesa ds. organizacyjno finansowych oraz dalszych prac w zarządzie Tomaszowskiego Klubu Sportowego „Tomasovia”. Moje wartości moralne i etyczne całkowicie wykluczają jakąkolwiek współpracę z tym nowym „prezesem”. Za dotychczasową współpracę, którą uważam za wzorową, dziękuję serdecznie panu prezesowi Mieczysławowi Witkowskiemu oraz całemu prężnie działającemu zarządowi klubu „Tomasovia”, a także świetnie współdziałającej i bardzo aktywnej Komisji Rewizyjnej, z panem przewodniczącym Tadeuszem Karasiewiczem na czele. Dziękuję serdecznie panu dyrektorowi Stanisławowi Pryciukowi za jego ogromne zainteresowanie, wsparcie, doradztwo, pomoc i duże zaangażowanie.

Na ręce zaś pana burmistrza Wojciecha Żukowskiego składam szczególne podziękowanie, zarówno jemu samemu za osobiste ogromne zainteresowanie klubem, jak i całemu Urzędowi Miasta w Tomaszowie oraz radnym Rady Miasta, bez których ogromnej pomocy finansowej – co trzeba powiedzieć szczerze, głośno i wyraźnie – nie byłyby możliwe jakiekolwiek działania naszego Tomaszowskiego Klubu Sportowego „Tomasovia”. Dziękuję również za wzorową współpracę, przejawiającą się w autentycznym zainteresowaniu i współpracy, panu staroście, Janowi Kowalczykowi oraz reprezentowanemu przez niego całemu starostwu powiatowemu. Dziękuję wszystkim bez wyjątku wspaniałym trenerom za ich świetną pracę wykonywaną zawsze z wielką pasją i wysokim profesjonalizmem, przewijającym się nie tylko w dobrych wynikach naszych sportowców,ale również w opinii o poziomie i profesjonalizmie „Tomasovii” w całym środowisku sportowym, i to nie tylko w Polsce, ale również poza naszym krajem, czego jednym z licznych przykładów może być ostatnie zaproszenie zespołu do Włoch, jako jedynego reprezentanta z Polski.

Gorąco i serdecznie dziękuję wszystkim sportowcom, że realizując swą pasję w barwach Tomasovii, dostarczają nam tak wiele pozytywnych emocji, a przyczyniając się nie tylko do propagowania sportu wśród młodzieży, ale też rozsławiając nasze miasto i powiat Tomaszów Lubelski, stają się ambasadorami kultury i sportu. Dziękuję kibicom – jakże ważnym dla pozytywnego i wysoce motywującego dopingu, a co za tym idzie – osiąganych sukcesów przez naszych sportowców. Na bardzo wielu z was – pomimo niejednokrotnych przeciwności czy nie zawsze dobrej pogody – zawsze można liczyć. Bardzo dziękuję. Serdecznie dziękuję zarówno wszystkim sponsorom jak i wszystkim osobom, które – nie zawsze zauważone imiennie – pomagają, jak mogą naszej „Tomasovii”.

Jacek Sikora

źródło: tomasovia.tomaszow.info


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.