kamilkmiec
poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 19:38

GKS Bogdanka – Arka Gdynia na Orange Sport

Pierwotnie zaplanowany na sobotę, 28 kwietnia na godz. 17. mecz GKS Bogdanka z Arką Gdynia, został przełożony na niedzielę, 29 kwietnia na godz. 11.45. Zmiana wynika z planowanej transmisji telewizyjnej przez stację Orange Sport.

Zarządzany przez Janusza Basałaja kanał sportowy miał nadawać środowy mecz łęcznian z Zawiszą Bydgoszcz, ale nie zgodził się na to prezes GKS-u, Artur Kapelko. Swoją decyzję motywował – jego zdaniem – dużymi kosztami uruchomienia jupiterów. Spotkanie miało bowiem rozpocząć się o godz. 19.

źródło: własne/gksbogdanka.com.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.