Michael
niedziela, 22 kwietnia 2012, 15:55

Pokazali, że warto na nich stawiać. Chełmianka – Stal Kraśnik 2:4

Stal w 3. minucie spotkania straciła bramkę po nieporozumieniu Nowaka z Zapałem, które wykorzystał Wieczorek strzelając bramkę dla Chełmianki. W 18 minucie pięknie wrzucił piłkę Sebastian Brytan, a głową pokonał bramkarza gospodarzy Pavlo Stadnicki. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Goście wyszli na prowadzenie w 59 minucie spotkania. Akcję przeprowadził Daniel Szewc, który dopiero co wszedł na boisko i przeprowadził akcję w swoim stylu, następnie podał do Tomka Ryczka, a ten umieścił piłkę w bramce Chełmianki. Dwie minuty później Carlos zagrał do Ryczka, ten odegrał do Szewca, który pokonał golkipera gospodarzy, odblokowując się wreszcie w tej rundzie. Pięć minut później Wyroślak, napastnik Chełmianki  zdobył bramkę, zmieniając wynik na 2:3. Jednak po natychmiastowej odpowiedzi goście podwyższyli na 2:4, a zdobywcą gola był Ryczek, który znalazł się sam na sam z bramkarzem Chełmianki i nie dał mu żadnych szans. W 71 minucie Szewc przejął piłkę po błędzie bramkarza gospodarzy, odegrał do Ryczka, ale jego strzał nie trafił w światło bramki.

Mecz zakończył się pierwszą wygraną kraśnickiego zespołu w rundzie wiosennej. Stal z przebiegu całego spotkania na tle gospodarzy prezentowała się zdecydowanie lepiej. Jedynie słabsza była w wykonaniu gości końcówka I połowy i początek II części spotkania.

Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik 2:4 (1:1)
Bramki:
Wieczorek 3’, Wyroślak 66’ – Stadnicki 18’, Ryczek 59’, 67’ Szewc 61’

Stal Kraśnik : Zapał – Carlos, Stadnicki, Pietroń, Nowak – Ręba (76′ Szczawiński), Mielniczuk, Brytan, Drozd (69’ Pacek) – Ryczek (88′ Mietlicki), Eduardo (57’ Szewc).

Chełmianka: Porzyc – Krzyżak, Siatka, Dyczko, Kogut, Wieczorek, Kasperek (74′ Pogorzelec), Słomka (46′ Drob), Krakiewicz (66′ Wyroślak), Fajman, Miksza (59′ Gregorowicz)

źródło: własne

Komentarze do 'Pokazali, że warto na nich stawiać. Chełmianka – Stal Kraśnik 2:4' (4)
  • LINEKER6 lat temu Bezpośredni link

spadek czeka CHELMIANKE

• rks19556 lat temu Bezpośredni link

Gościu w końcu skończ te swoje bezrzeczowe komentarze pisane na różnych portalach internetowych. Twój nick zobowiązuje do lepszego poziomu niż prezentujesz. Jeśli źle życzysz Chełmiance to pisz o tym na własnej stronie, jeśli jesteś ją w stanie stworzyć i prowadzić.

• Fanatyk RKS6 lat temu Bezpośredni link

Doświadczony bramkarz, gra ze stoperem a nie 4-ką w obronie, i podłączający się obrońcy=lepsza gra, pozycja a co najważniejsze zadowolenie kibiców bo jak na razie to tego nie widać