kamilkmiec
środa, 18 kwietnia 2012, 21:45

Wygrane Podlasia i Orląt Radzyń w ćwierćfinałach Pucharu Polski na szczeblu BOZPN

Podlasie Biała Podlaska i Orlęta Radzyń Podlaski uzupełniły stawkę półfinalistów Pucharu Polski na szczeblu Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Trzecioligowcy w pokonanym polu pozostawili Dąb Dębową Kłodę i Grom Kąkolewnicę.

Podopieczni trenera Władimira Gieworkiana wygrali 5:0, hat-trickiem popisał się Łukasz Sawtyruk, a dwa gole dołożył od siebie Wojciech Hołoweńko. Przez pewien czas pachniało niespodzianką w Kąkolewnicy, gdzie miejscowy Grom wygrywał do przerwy 2:1 po bramkach Hubert Sierpień i Arnolda Góralskiego. Goście odpowiedzieli w końcówce pierwszej odsłony spotkania golem Adriana Zarzeckiego, ale po zmianie stron byli już bezlitośni dla gospodarzy. Bramkami podzielili się: Konrad Król, Daniel Wróblewski, Piotr Zmorzyński i Paweł Pliszka.

Pary półfinałów Pucharu Polski BOZPN (mecze zostaną rozegrane 9 maja o godz. 17.):

Orlęta Łuków – Podlasie Biała Podlaska
TOP 54 Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski

źródło: własne/biala24.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.