kamilkmiec
środa, 18 kwietnia 2012, 21:20

Chełmianka z Pucharem Polski okręgu chełmskiego

Dopiero po rzutach karnych wyłoniono zwycięzcę Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego. Została nim drużyna Chełmianki, która w meczu finałowym wygrała z Włodawianką Włodawa.

W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1. Prowadzenie dla Włodawianki uzyskał Michał Budzyński strzałem w 26 minucie meczu. Do wyrównania doprowadził w 62. minucie niezawodny Daniel Krakiewicz. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia i sędzia zarządził rzuty karne. Lepsi okazali się nasi piłkarze, którzy po celnych strzałach Mikszy, Kasperka, Krzyżaka, Krakiewicza i Bali odnieśli zwycięstwo i powtórzyli ubiegłoroczny wynik. To kolejny sukces chełmskiego zespołu pod wodzą trenera Artura Bożyka.

Włodawianka Włodawa – Chełmianka Chełm 1:1 (1:0) (1:1) k. 4:5

Budzyński 26 – Krakiewicz 62

Włodawianka: Struk – Roczon, Nielipiuk, Staszczak, Zdolski, Musz (Kuczyński), Smolik (Pruszkowski), Chaciówka, Soroka, Budzyński, Więcaszek.

Chełmianka: Szokaluk – Siatka, Krzyżak, Dyczko, Kogut, Wieczorek, Gregorowicz (46 Miksza), Kasperek, Drob, Krakiewicz, Wyroślak (58 Bala).

źródło: chelmiankachelm.futbolowo.pl/wlodawianka.dl.pl

Komentarze do 'Chełmianka z Pucharem Polski okręgu chełmskiego' (2)