Michael
wtorek, 17 kwietnia 2012, 18:24

Stal objęła prowadzenie już w 8 minucie spotkania, kiedy to sędzia odgwizdał faul w polu karnym gości na Marcinie Nowaku i z  rzutu karnego Eduardo, lekkim technicznym strzałem pokonał Kuklińskiego golkipera Zaczernia. Później Filip Drozd próbował strzału z 30 metrów , ale piłka minimalnie minęła poprzeczkę. W kolejnej akcji Edu został wypuszczony sam na sam z bramkarzem, ale jego strzał okazał się niecelny. Minutę później akcję lewym skrzydłem przeprowadził Nowak, wrzucił piłkę w pole karne, do Brytana, który ładnie strzelił, ale minimalnie niecelnie. W pierwszej połowie jeszcze sam na sam znalazł się Drozd, ale kiwając bramkarza pogubił się i strzelił niecelnie. Goście w samej końcówce pierwszej połowy oddali dopiero pierwszy strzał i to niecelny bo w boczną siatkę.  Po przerwie piłkarze z Zaczernia wyrównali na 1:1 po strzale Gilara z rzutu wolnego z około 18 metrów błąd popełnił Marcin Zapał źle ustawiając mur. Pięć minut potem Stal znów objęła prowadzenie, po wrzutce Ryczka w pole karne, a Karol Ręba sprytnie  główką przerzucił piłkę nad wychodzącym bramkarzem. Wydawało się, że Stal ten mecz wygra, niestety w 86 minucie spotkania Płonka wygrał pojedynek główkowy z Pavlo Stadnickim i wyrównał wynik na 2:2.

Stal Kraśnik – KS Zaczernie 2:2 (1:0)

Bramki: Eduardo (k) 8’, Ręba 65’ – Gilar 60’, Płonka 86’

Stal Kraśnik: Zapał – Carlos, Stadnicki, Pietroń, Nowak – Ręba (71’ Prasnal), Mielniczuk, Brytan (46’ Szczawiński), Drozd (71’ Pacek) – Ryczek, Eduardo (85’ Szewc).

Z kręgów kraśnickiego klubu dochodzą do nas informacje, że Stal znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej i prawdopodobnie pierwsza drużyna nie pojedzie 21 kwietnia na spotkanie do Chełma z tamtejszą Chełmianką.

Skrót meczu:

źródło: własne

Komentarze do 'Fatalna passa Stali Kraśnik bez wygranej trwa! Czy kraśniczanie przystąpią do meczu z Chełmianką?' (3)
  • Kraśnik7 lat temu Bezpośredni link

Witam co do pytania czy zawodnicy Stali zagrają z Chełmianką to odpowiedź jest jedna i prosta TAK zagrają. Mimo problemów w klubie zawodnicy chcą grać i pokazać, że sport to nie tylko pieniądze i działacze klubowi.

• Sponsor7 lat temu Bezpośredni link

Niech zawodnicy zagrają i wygrają w końcu bo Stal Kraśnik i jej zawodnicy są tak słabi jak majonez!

Pokazali w poprzedniej rundzie jak są słabi to wina pseudoprezesa który zatrudnił Jasika eksperta od spadków.