kamilkmiec
wtorek, 10 kwietnia 2012, 23:53

Artur Bożyk nowym trenerem Chełmianki

Wakat na stanowisku trenera Chełmianki nie trwał długo. We wtorek władze chełmskiego klubu ogłosiły nazwisko nowego szkoleniowca. Został nim – zgodnie z przewidywaniami – Artur Bożyk. Przypomnijmy, że w minioną sobotę, po klęsce 0:4 z Avią Świdnik, dotychczasowy trener Waldemar Wiater rozwiązał za porozumieniem stron umowę z „biało-zielonymi”.

Artur Bożyk urodził się 14 kwietnia 1976 roku w Chełmie. Jest wychowankiem Gwardii Chełm, w swojej karierze występował m.in. w Hetmanie Zamość, Górniku Łęczna oraz arabskim Ihud Bnei Sakhnin. W ubiegłym sezonie podpisał półroczną umowę z Chełmianką, w której barwach zagrał jednak tylko dwukrotnie i z powodu kontuzji zakończył karierę.

źródło: chelmiankachelm.futbolowo.pl


Komentarze do 'Artur Bożyk nowym trenerem Chełmianki' (1)
  • obserwator10 lat temu Bezpośredni link

    Trenerze powodzenia! Artur Bożyk to doby wybór. Szkodza, że nie przyszedł po I rundzie. Przepracował by okres przygotowawczy z drużyną, przygotował odpowiednio, zagrał parę sparingów, poznał dokładnie zawodników, a tak wpada na głęboką wodę, ale myslę że sobie poradzi.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.