caro
czwartek, 5 kwietnia 2012, 08:57

Orlęta rozwiązały umowę z Łukaszem Kępą

Wczoraj Zarząd Klubu postanowił rozwiązać kontrakt z pomocnikiem Orląt Łukaszem Kępą. Przyczyną takiej decyzji była niezadowalająca forma prezentowana ostatnio przez zawodnika, a także jego podejście do obowiązków w zespole.

– Łukasz po prostu nie spełniał oczekiwań, które przed nim postawiliśmy. Jego forma piłkarska miała się nijak do warunków finansowych, na jakich był u nas zatrudniony. Na dodatek w zasadzie przestał interesować się tym, co dzieje się w klubie. Często odnosiłem wrażenie, że po prostu mu nie zależy. Taki ruch był niestety konieczny dla dobra całego zespołu, ponieważ Łukasz swą postawą wpływał demotywująco na innych piłkarzy. Nawet wczoraj, gdy rozwiązywaliśmy kontrakt, nie był szczególnie zmartwiony tym, co się stało – opowiada Prezes Klubu Andrzej Tarkowski.

źródło: orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.