kamilkmiec
poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 22:15

Jedna kontra dała gościom wygraną. Podlasie – Izolator Boguchwała 0:1

W meczu 18. kolejki III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej Podlasie Biała Podlaska przegrało na swoim stadionie 0:1 (0:0) z Izolatorem Boguchwała. Spotkanie rozegrane było przy przenikliwym zimne. Pierwsza połowa obfitowała w wiele akcji, szybkich zagrań i walki na boisku, mimo to bramki nie padły. Druga połowa była znacznie słabszym widowiskiem. Po godzinie gry sędzia usunął na trybuny trenera Podlasia, Władimira Gieworkiana, który podważał i komentował decyzje arbitra. Wkrótce na murawie zaczął się chaos i coraz częstsze faule. Jedyna bramka meczu padła w 77. minucie., gdy Jacek Tyburczy wykorzystał błąd defensywy gospodarzy i celnie trafił do bramki. Podlasie rzuciło się do ataków, jednak nie zdołało wyrównać. W 87. minucie za faul boisko opuścił kapitan Podlasia, Michał Sobiczewski. Przegrana bialczan była drugą porażką na własnym stadionie w tym sezonie.

Podlasie Biała Podlaska – Izolator Boguchwała 0:1 (0:0)

Tyburczy 77

Podlasie: Wasiluk – Bojarczuk, Jędrzejuk, Mirończuk, Komar – Sobiczewski, Litwiniuk, Maksymiuk, Jesionek (82 Sawtyruk) – Gawroński, Hołoweńko.

Izolator: Pawlus – Czopko, Szpond, Kopiec, Guzior – Skiba (56 Cupryś), Rogala (80 Woźniak), Karwat, Domin – Adamczyk (74 Tyburczy), Porada (62 Rusin).

Żółte kartki: Mirończuk, Litwiniuk, Hołoweńko, Gawroński, Komar – Rogala, Woźniak, Szpond.

Czerwona kartka: Sobiczewski (87. minuta, za faul).

Sędzia: Piotr Kasperski (Lublin).

Widzów: 400

autor: Cezary Hince


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.