kamilkmiec
środa, 28 marca 2012, 11:24

Start z Podlasiem II innego dnia, Tomasovia ze Stalą Sanok o innej godzinie

W 18. kolejce IV ligi Start Krasnystaw miał rozegrać mecz z rezerwami Podlasia Biała Podlaska w niedzielę, 1 kwietnia o godz. 15. Nastąpiła jednak zmiana terminu rozegrania tego spotkania. Spotkanie odbędzie się dzień wcześniej, tj. 31 marca o godz. 16. Tak jak w przypadku pierwszego meczu w Krasnymstawie w tej rundzie, tak i teraz kibice będą mogli obejrzeć ten mecz za darmo.

O innej porze zagra ponadto trzecioligowa Tomasovia Tomaszów Lubelski. Podopieczni trenera Bohdana Bławackiego w „świątecznej” kolejce zagrają 7 kwietnia o godz. 12 w Sanoku z miejscową Stalą. Oznacza to zmianę o jedną godzinę do przodu w porównaniu z poprzednimi ustaleniami.

źródło: startkrasnystaw.pl/tomasovia.tomaszow.info


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.