kamilkmiec
wtorek, 27 marca 2012, 19:31

Wygrana Chełmianki w meczu sparingowym z Victorią Żmudź

Choć runda wiosenna rozpoczęła się w III lidze 17 marca i do tej pory każda z drużyn rozegrała już po dwa mecze, piłkarze Chełmianki zagrali dzisiaj mecz towarzyski z Victorią Żmudź. Piątoligowiec rozpoczął zmagania w chełmskiej klasie okręgowej od wysokiej porażki z Pławanicami Kamień 0:5, jednak w pojedynku z wyżej notowanym rywalem poradzili sobie bardzo przyzwoicie.

Chełmianka wygrała 3:2, dwie bramki strzelił Jarosław Wyroślak, a trzecią bramkę dołożył Kazimierz Bala. Trener Waldemar Wiater sprawdził aż 18 swoich podopiecznych. Spotkanie rozegrano na płycie głównej stadionu miejskiego w Chełmie.

źródło: chelmiankachelm.futbolowo.pl


Komentarze do 'Wygrana Chełmianki w meczu sparingowym z Victorią Żmudź' (1)
  • taka prawda7 lat temu Bezpośredni link

    jak się gra na normalnym boisku to i wynik jest przyzwoity a jak się gra z plawanicami na boisku mniejszym od orlika to wszystko jest możliwe …..!!

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.