caro
wtorek, 27 marca 2012, 20:36

Orlęta bez dwóch podstawowych graczy w Tomaszowie. Wraca Wójcik

Bez Łukasza Kuśmirka i Andrzeja Danielaka wystąpi w niedzielę w Tomaszowie lider III ligi lubelsko-podkarpackiej, Orlęta Radzyń Podlaski. Obaj gracze muszą odbyć pauzę z powodu nadmiaru żółtych kartek, które złapali w meczu przeciwko Stali Kraśnik. Zarówno dla Kuśmirka, jak i Danielaka, były to czwarte „żółtka” w sezonie.

Dobrą informacją dla radzyńskich kibiców jest natomiast fakt, iż przeciwko Tomasovii wystąpi nowy nabytek klubu, Krystian Wójcik. Zawodnik pauzował przez kilka tygodni z powodu urazu stawu skokowego, jednak dziś wznowił treningi. 23 letni zawodnik będzie zatem brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z tomaszowianami.

źródło: własne/orleta-spomlek.pl

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.