marek78
poniedziałek, 26 marca 2012, 14:00

Piłkarze Podlasia „zwolnili” trenerów Siarki Tarnobrzeg

Adam Mażysz (na zdjęciu) i Michał Kozłowski nie są już trenerami trzecioligowych piłkarzy Siarki Tarnobrzeg.Obaj zostali odwołani decyzją zarządu tarnobrzeskiego klubu. Czary goryczy przelała porażka w sobotnim meczu z Podlasiem Biała Podlaska 1:2. Wcześniej „Siarkowcy” przegrali wyjazdowe inauguracyjne spotkanie z Tomasovią Tomaszów Lubelski 1:2.

Nie wiadomo jeszcze kto od najbliższego meczu z Karpatami w Krośnie poprowadzi piłkarzy Siarki. Najprawdopodobniej będzie to Michał Szymczak, który w przeszłości pracował już z piłkarzami Siarki jako asystent, a obecnie jest trenerem zespołu wicelidera stalowowolskiej klasy okręgowej Mokrzyszowa Tarnobrzeg.

źródło: echodnia.eu / foto: własne


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.