caro
niedziela, 25 marca 2012, 23:56

Opinie, cytaty, odgłosy. Bohdan Bławacki i super autobus Tomasovii

Trener Tomasovii, Bohdan Bławacki, nie krył rozczarowania z wyniku, jaki osiągnęli jego podopieczni na Izo Arenie w Boguchwale. Po słabym meczu tomaszowianie zremisowali z Izolatorem 0:0 i momentami snuli się po boisku. Jak przyczyny porażki tłumaczył opiekun „niebiesko-białych”?

„Chcieliśmy wygrać, ale zagraliśmy na trzydzieści procent swoich możliwości. Jechaliśmy trzy i pół godziny naszym super autobusem, co odczuli zawodnicy”.

PS. Swoją drogą to ciekawe, że trzecioligowy klub, w długą podróż, nie potrafi zapewnić swoim piłkarzom autokaru o wyższych standardach. Być może, gdyby w Tomaszowie pomyślano o dobru piłkarzy, to z Boguchwały Tomasovia wyjechałaby nie z jednym, a trzema punktami. W dodatku dobrym autobusem, w którym każdy, w drodze powrotnej, czułby się komfortowo.

źródło: własne


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.