marek78
sobota, 24 marca 2012, 23:14

Fatalny początek piłkarzy z Chełma. Chełmianka – Unia Nowa Sarzyna 1:2

Fatalnie rozpoczęli rozgrywki wiosenne w III lidze lubelsko – podkarpackiej piłkarze Chełmianki Chełm. Tuż przed wznowieniem rozgrywek szkoleniowiec Waldemar Wiater zapowiadał, że interesuje go komplet punktów w dwóch pierwszych spotkaniach, choć i z czterech byłby zadowolony. Tymczasem rzeczywistość jest niezbyt miła dla chełmian, bowiem po raz drugi z rzędu stracili trzy punkty na własnym boisku. Tym razem dla „biało-zielonych” za mocny okazał się zespół Unii Nowa Sarzyna, który zwyciężył w tym pojedynku 2:1.

Prowadzenie dla gości zdobył w 23. minucie Paweł Wtorek, na 2:0 wynik podwyższył Piotr Mazurkiewicz w 37. minucie. Gospodarzy było stać tylko na trafienie honorowe, a dokonał tego w piątej minucie doliczonego czasu gry Krzysztof Fajman.

Zapraszamy do obejrzenia goli z tego spotkania autorstwa Bartosza Słabego

źródło: youtube.com / zbigniewd

Chełmianka Chełm – Unia Nowa Sarzyna 1:2 (0:2)

Bramki: Fajman 90+5 – Wtorek 23, Mazurkiewicz 37.

Chełmianka: Szokaluk – Dyczko, Krzyżak, Słomka, Kogut, Krakiewicz, Wieczorek, Kasperek (75 Korszla), Fajman, Gregorowicz (61 Bala), Wyroślak (65 Drob)

źródło: własne / foto: Tomasz Sąsiadek – Super Tydzień Chełmski


Komentarze do 'Fatalny początek piłkarzy z Chełma. Chełmianka – Unia Nowa Sarzyna 1:2' (1)
  • LINEKER7 lat temu Bezpośredni link

    POWIEM KRÓTKO ,,ŁAJZY”

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.