kamilkmiec
czwartek, 22 marca 2012, 14:08

Tomasz Maśluch bohaterem pierwszej kolejki IV ligi

Zupełnie niespodziewanie w pierwszej kolejce IV ligi Tomasz Maśluch okazał się jej bohaterem. Napastnik, który jesienią grał w Bracie Siennica Nadolna strzelił dwie bramki Ruchowi Ryki otwierając przed graczami Startu możliwość walki o ligowy byt. Będzie to trudna przygoda – ale gdyby się udało z pewnością zespół będzie się cieszył tak jakby wywalczył awans.

Co ciekawe – Tomasz Maśluch, choć dotychczas grał w Bracie Siennica Nadolna, jest mieszkańcem Krasnegostawu a z domu do stadionu ma kilkaset metrów. Debiut i dwie bramki Maślucha to nie jedyny debiut podczas potyczki Startu z Ruchem. Trener Sławomir Kosior debiutował jako trener w IV lidze.

Niedzielne zwycięstwo było pierwszym zwycięstwem Startu w tym sezonie.

autor: Henryk Sieńko


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.