kamilkmiec
środa, 21 marca 2012, 12:47

Tomasz Kura piłkarzem Perły Borzechów

W połowie lutego na naszym portalu informowaliśmy o zainteresowaniu Perły Borzechów piłkarzem Orionu Niedrzwica, Tomaszem Kurą. Jak informuje nieoficjalna strona zespołu z Borzechowa, Kura zasili ósmą ekipę lubelskiej A-klasy grupy I.

Przez ostatnie dwa lata Tomasz Kura z powodu kontuzji nie występował w barwach Orionu, dopiero tej zimy zdecydował się na grę w Bełżyckiej Lidze Halowej w dru żynie o nazwie „Siwex”, która wygrała rozgrywki. Tomek zdobył w nich 9 goli.

Pozostałe ruchy kadrowe w Perle prezentują się następująco:

Przyszli: Sebastian Wawer (Unia Bełżyce, transfer definitywny), Seweryn Oleszek (Orion Niedrzwica, wypożyczenie), Marcin Wnuk (wznowił treningi).

Odeszli: Tomasz Gołofit, Maciej Winiarski (obaj Unia Bełżyce, definitywnie), Paweł Kołodziej (Iskra Krzemień, wypożyczenie), Damian Szabat (LKS Wierzchowiska, wypożyczenie)

źródło: perlaborzechow.futbolowo.pl/własne / foto: dziennikwschodni.pl


Komentarze do 'Tomasz Kura piłkarzem Perły Borzechów' (1)
  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.