Michael
poniedziałek, 19 marca 2012, 10:21

Falstart Stali Kraśnik. Stal – Izolator Boguchwała 1:2

W pierwszym swoim meczu kraśnicka Stal zaprezentowała się dość słabo i przegrała z Izolatorem Boguchwała 1:2. Od początku twarde warunki postawili zawodnicy przyjezdni, którzy grali pressingiem co nie pozwalało Stali na rozwinięcie skrzydeł.

Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych. Groźny strzał oddał z około 25 metrów Tomasz Ryczek. Z wolnego groźnie też uderzał Stadnicki minimalnie nad poprzeczką. W drugiej odsłonie zdecydowanie do przodu ruszyli zawodnicy z Kraśnika co było skutkiem bramki na 1:0. Po wrzutce Szewca piłkę wybijali obrońcy Izolatora i z 20 metrów do odbitej piłki dobiegł Łukasz Mietlicki, który pięknym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi Izolatora. Wydawało się że Stal zacznie kontrolować to spotkanie. Jednak w 65 minucie meczu nastąpiła chyba przełomowa sytuacja, gdyż po kontrowersyjnej drugiej żółtej kartce dla Eduardo i w konsekwencji czerwonej kraśniczanie grali w 10-tkę. Izolator poczuł swoją szansę i zaatakował śmielej co zaowocowało szybkim wyrównaniem bo już w 70 minucie po błędzie i niezdecydowaniu Stadnickiego i złym wyjściu z bramki Kurzępy nieporozumienie obu piłkarzy wykorzystał Porada, który wykazał się sprytem i przelobował bramkarza Stali. W samej końcówce wynik mógł przechylić się na obie strony. Dobrą okazję otrzymał Drozd po podaniu Ryczka jednak piłkę lecącą tuż obok słupka jakimś cudem wybił bramkarz Izolatora. A w 92 minucie meczu po dobrej kontrze pojedynek szybkościowy z Pietroniem wygrał Adamczyk wprowadzony w II połowie i ładnym mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.  Drużyna Izolatora pokazała charakter, a przede wszystkim serce do gry i to chyba zaważyło o ich ostatecznym zwycięstwie.


Foto: stal.krasnik.info

Stal Kraśnik 1:2 Izolator Boguchwała
bramki: Mietlicki 50’ – Rusin 70’, Adamczyk 92’

Stal Kraśnik: Kurzępa – Nowak, Pietroń, Stadnicki, Prasnal – Szewc, Mietlicki (71′ Pacek), Mielniczuk (80″ Drozd), Ryczek – Eduardo, Szczawiński (71′ Brytan)

skróty najciekawszych sytuacji:

źródło: własne


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.