kamilkmiec
niedziela, 18 marca 2012, 17:17

Wiosenny początek na remis. Podlasie – Strumyk Malawa 1:1

Podlasie Biała Podlaska w niedzielnym meczu 16. kolejki III ligi podzieliło się punktami ze Strumykiem Malawa. Pierwsza połowa stała na dość przeciętnym poziomie. W doliczonym czasie gry goście wykorzystali wyprowadzoną kontrę i bramkę zdobył Wojciech Brudek. Po przerwie gospodarze podjęli walkę i coraz częściej zagrażali bramce gości. Wyrównujący gol padł w 82. minucie, gdy Tomasz Gawroński najprzytomniej zachował się w polu karnym i po jego strzale piłka zatrzepotała w siatce. Strumyk kończył mecz w dziesiątkę, wskutek drugiej żółtej kartki dla Piotra Gacy. Podział punktów w meczu jest zasłużony, ale stanowi spore rozczarowanie dla bialskiej publiczności.

Podlasie Biała Podlaska – Strumyk Malawa 1:1 (0:1)

Bramki: Gawroński (87) – Brudek (45)

Podlasie: Baczewski – Bojarczuk, Jędrzejuk, Mirończuk, Komar – Sobiczewski, Litwiniuk, Maksymiuk, Jesionek – Gawroński, Hołoweńko.

Strumyk: Zieliński – Bieda, Gaca, Skała, Gil – Brusik (62 Siciarz), W.Brudek, Cieślik, Szymański (90 Panek) – Pruś (83 Kurosz), Wójtowicz (81 Łysek).

żółte kartki: P.Jędrzejuk – P.Gaca, D.Bieda, R.Gil, M.Siciarz,
M.Łysek.

czerwona kartka: Gaca 87. minuta – Strumyk (za drugą żółtą)

sędzia: Hubert Ripper (Lublin).

autor: Cezary Hince


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.