marek78
niedziela, 18 marca 2012, 08:17

Tylko remis Orląt Radzyń Podlaski z Polonią Przemyśl

Nie tak wyobrażali sobie trenerzy, piłkarze oraz sympatycy Orląt Radzyń Podlaski pierwszy mecz rundy wiosennej w ich wykonaniu. Po bardzo przeciętnym spotkaniu w wykonaniu Orląt, podopieczni Zbigniewa Grzesiaka zremisowali zaledwie w Przemyślu z Polonią 1:1.

Pierwsza połowa toczyła się niespodziewanie pod dyktando gospodarzy, którzy raz po raz zagrażali bramce strzeżonej przez Krzysztofa Stężałę. W tej części gry drużyna Orląt wypadła bardzo słabo i Polonia zasłużenie prowadziła po pierwszych 45 minutach 1:0. Gola dla miejscowej „Barcelony” strzelił ukraiński napastnik Ołeksandr Rozman w 32. minucie. Druga połowa meczu to już zdecydowanie lepsza postawa drużyny z Radzynia Podlaskiego, która nie mając nic do stracenia o wiele bardziej zdecydowanie zaatakowała Polonię. Na efekty bramkowe musieliśmy poczekać do 70. minuty kiedy to Rafał Borysiuk bardzo ładnym strzałem z ok. 25 metrów pokonał bramkarza Polonii. Zawodnicy Zbigniewa Grzesiaka mogli wyrównać nieco wcześniej, ale szczęścia zabrakło Andrzejowi Danielakowi, który trafił w poprzeczkę.


Foto: nowiny24.pl

Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (1:0)

Bramki: Rozman (32) – Borysiuk (70).

Orlęta: Stężała – Kazubski (83 Zmorzyński), Zarzecki, Nowik, Kuśmirek, Borysiuk, Pliszka (60 Łukasz Kępa), Piotrowicz, Król (60 Wróblewski), Danielak (91 Puła), Mychalczuk

żółte kartki: Barszczak (Polonia) – Łukasz Kępa (Orlęta)

sędzia: Mariusz Antosz (Tarnobrzeg)

widzów: 300

źródło: orleta-spomlek.pl /  foto: nowiny24.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.