marek78
sobota, 10 marca 2012, 21:40

Wygrana Stali Kraśnik z Orłem Wierzbica

Piłkarze Stali Kraśnik w swoim ostatnim test meczu przed rozpoczęciem ligowych zmagań, wygrali z Orłem Wierzbica (III liga łódzko – mazowiecka)  1:0.

Pierwsza część spotkania toczyła się pod lekkie dyktando gości, ale nie przyniosła ona goli obu zespołom. Siedem minut po rozpoczęciu drugiej połowy gola strzelił Rafał Szczawiński i od 52. minuty Stal prowadziła 1:0. Jak potem się okazało był to jedyny gol w tym spotkaniu. Trzeba też przyznać, że Stali sprzyjało szczęście bowiem goście w 88. minucie nie wykorzystali rzutu karnego, którego obronił fenomenalnie Marcin Zapał.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video i galerią zdjęciową ze spotkania.

źródło: youtube.com – kasus57

źródło: stal.krasnik.info