marek78
czwartek, 8 marca 2012, 08:33

Marek Maciejewski nadal sternikiem Avii Świdnik

W Świdniku odbyły się wybory nowego zarządu, a tym samym i prezesa Avii Świdnik. Niespodzianki nie było bowiem zgodnie z przewidywaniami „nowym-starym” prezesem został dotychczasowy sternik Marek Maciejewski.

– Cieszę się, że będę dalej pracował w Avii – mówi Marek Maciejewski. Czeka nas wiele wyzwań. Chcemy, by zespół umocnił swoją pozycję w regionie. Poważnie myślimy też o awansie do 2 ligi. Lada moment ruszą prace związane z modernizacją stadionu i całej infrastruktury wokół niego. Prawdopodobnie będziemy musieli przez jakiś czas radzić sobie bez boiska. Dlatego trzeba rozpocząć poszukiwania miejsca, gdzie zespół rozegra kilka lub kilkanaście spotkań. Myślimy również o stworzeniu kolejnej grupy młodzieżowej w strukturach GPTS Avia Świdnik. Chodzi o chłopców z rocznika 2005 i młodszych. Jednym z celów jest także powołanie do życia drugiego zespołu Avii. Liczymy, że uda nam się poprawić frekwencję na meczach żółto-niebieskich. Pomóc w tym może nowy stadion i dobra gra piłkarzy.

Podczas zebrania zdecydowano o zmniejszeniu członków zarządu z 9 do 7. W skład nowego zarządu weszli:

Andrzej Słotwiński
Krzysztof Mazur
Mariusz Paluszek
Marek Leszczyński
Wiesław Brzozowski
Mirosław Szczepaniak
Marek Maciejewski

źródło: swidnik.pl / Głos Świdnika.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.