kamilkmiec
wtorek, 6 marca 2012, 21:06

Krystian Wójcik wypożyczony do Orląt Radzyń Podlaski

Dziś umowę z radzyńskim klubem podpisał środkowy pomocnik Krystian Wójcik. 23-letni rozgrywający został wypożyczony na rundę wiosenną z GKS-u Bogdanka.

Nowy nabytek Orląt rozpoczynał piłkarską przygodę w barwach Włodawianki. W wieku osiemnastu lat Wójcik przeniósł się do Górnika Łęczna, grającego wówczas na trzecim froncie. W zespole „zielono-czarnych” młody zawodnik spędził również dwa następne sezony, występując w tym okresie w pierwszej oraz trzeciej lidze. W pierwszoligowym Górniku Krystian zaliczył dwanaście występów i zdobył jedną bramkę, zaś w trzecioligowych rezerwach pojawił się na murawie 38 razy i strzelił dziesięć goli. W 2009 roku wychowanek Włodawianki został piłkarzem drugoligowego Motoru Lublin, którego barwy reprezentował przez rok. W tym czasie nowy zawodnik Orląt dwukrotnie trafił do siatki. Ostatnią rundę Wójcik spędził w rezerwach GKS-u Bogdanka i zdobył dla nich siedem goli w czwartej lidze. Zaledwie kilka dni temu 23-latek przebywał zaś na testach w Stali Rzeszów, lecz nie doszedł do porozumienia z władzami tego klubu.

źródło: orleta-spomlek.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.