kamilkmiec
sobota, 3 marca 2012, 15:44

Sparing: AMSPN Hetman Zamość – Tomasovia 5:4

Drużyny AMSPN-u Hetman Zamość i Tomasovii Tomaszów Lubelski w dzisiejszym meczu na sztucznej nawierzchni w Zamościu łącznie zdobyły aż dziewięć bramek. Oznacza to, że średnio co dziesięć minut golkiper jednej bądź drugiej ekipy musiał wyciągać piłkę z siatki. Ostateczny, iście hokejowy wynik był po końcowym gwizdku korzystny jednak dla gospodarzy.

Bramki dla AMSPN-u zdobyli: Przemysław Kita (2), Jakub Hałas (2) oraz Mariusz Kycko. Na listę strzelców dla Tomasovii wpisali się: Norbert Raczkiewicz, Waldemar Kozyra, Kamil Droździel i Igor Łuc. Dla tomaszowian był to trzeci z rzędu przegrany sparing. Za tydzień w ostatnim test-meczu tej zimy podopieczni trenera Bohdana Bławackiego zmierzą się z Huczwą Tyszowce.

AMSPN Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski 5:4

Kita 27, 31, Kycko 53, Hałas 82, 84 – Raczkiewicz 50, Kozyra 54, Łuc 74 (kar.), Droździel 86

AMSPN: Kiecana – Wurszt, Grela, Mazur, Szura, Kit, Rajtar, Hałas, Czady, Gałka, Kycko; ponadto zagrali: Stopa, Kornas, Chałas, Hadło.

Tomasovia: Waśkiewicz – Chwała, Zatorski, Joniec, Słotwiński, Łuc, Raczkiewicz, Paskiw, Kozyra, Wawryca; ponadto zagrali: Bartoszyk, Droździel, Kulas.

Sędzia: Piotr Burak

 

Fot. Kamil Kmieć

.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.