kamilkmiec
niedziela, 26 lutego 2012, 12:44

Łuc, Paskiw i Szafrański na pół roku w Tomasovii

Igor Łuc (na zdjęciu), Igor Paskiw i Siergiej Szafrański podpisali półroczne umowy z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Ukraińcy mają pomóc tomaszowskiemu klubowi w utrzymaniu się w III lidze. Niewykluczone, że w przypadku dobrych występów wiosną na trzecioligowych boiskach, umowy zostaną przedłużone.

Nadal nie jest pewna przyszłość Ołeksandra Temeriwskiego, który również miał związać się z Tomasovią, ale na razie do podpisania umowy nie doszło. Wymienieni wyżej piłkarze współpracowali wcześniej z aktualnym szkoleniowcem TKS, Bohdanem Bławackim, który był pomysłodawcą ściągnięcia ich do Tomaszowa.

źródło: własne.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.