marek78
sobota, 25 lutego 2012, 17:56

Remis Chełmianki z Orlętami Łuków

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym w Łęcznej trzecioligowa Chełmianka Chełm zremisowała z Orlętami Łuków 1:1. W tym spotkaniu w drużynie z Łukowa testowany był obrońca, ale szkoleniowiec Robert Różański nie ujawnił danych personalnych zawodnika.

Spotkanie miało dwie całkowicie odmienne połowy. W pierwszej gra miała w miarę wyrównany przebieg, ale groźniejszym zespołem wyprowadzającym niebezpieczne kontry był zespół Orląt. Po jednej z takich kontr w 37.min prowadzenie dla czwartoligowca uzyskał Michał Botwina. Druga część gry to już zdecydowana przewaga zespołu z Chełma, który w tym spotkaniu miał dwie poprzeczki, do tego należy dodać nie wykorzystane sytuacje Jarosława Wyroślaka. Zawodnikom Waldemara Wiatra udało się jednak pokonać bramkarza Orląt Łuków, a dokonał tego Marcin Gregorowicz w 65.min, który tym samym ustalił rezultat meczu.

Chełmianka Chełm – Orlęta Łuków 1:1 (o:1)
Bramki:
Gregorowicz 65′ – Botwina 37′

Chełmianka Chełm: Porzyc – Siatka, Dyczko, Krzyżak, Tywoniuk – Słomka, Wieczorek, Kasperek, Gregorowicz – Wyroślak, Fajman. oraz Szokaluk, Korszla, Kogut, Koniczuk, Bala, Pogorzelec.

Orlęta: Lisiewicz – zawodnik testowany, Wrzosek, Kierych, Matuszewski – Marciniak, Soćko, Buga, Kachniarz – Osiak, Botwina. oraz Osial, Kiryło, Kopeć, Fredo.

źródło: własne.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.