kamilkmiec
środa, 22 lutego 2012, 19:39

Sparing: Tomasovia – Omega Stary Zamość 2:0

Już po raz trzeci w obecnym zimowym okresie przygotowawczym, piłkarze Tomasovii zmierzyli się z Omegą Stary Zamość. I po raz trzeci lepszy okazał się trzecioligowiec, który wygrał 2:0. Gole dla ekipy trenera Bohdana Bławackiego zdobyli Ołeksandar Temeriwski w 59. i Norbert Raczkiewicz w 75. minucie. Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną murawą w Zamościu.

Kolejnym rywalem Tomasovii będzie w najbliższą niedzielę Stal Kraśnik. Test-mecz odbędzie się w Zamościu o godz. 11.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Omega Stary Zamość 2:0 (0:0)

Temeriwski 59, Raczkiewicz 75

Tomasovia: Bartoszyk – Żurawski, Chwała, Joniec, Słotwiński, Zatorski, Raczkiewicz, Droździel, Baran, Kozyra, Szafrańskyj; ponadto zagrali: Kulas, Rejs, Nowosad, Temeriwski, Wawryca.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.