marek78
czwartek, 16 lutego 2012, 23:39

Cztery gole Jacka Ziarkowskiego

W rozegranym dziś meczu kontrolnym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu, Omega Stary Zamo0ść  przegrała ze Spartą Rejowiec Fabryczny 4:0. Wszystkie gole dla zespołu Sparty zdobył Jacek Ziarkowski

źródło: omegastaryzamosc.pl / foto: 90minut.pl.


Komentarze do 'Cztery gole Jacka Ziarkowskiego' (4)
 • znawca7 lat temu Bezpośredni link

  kurde ale jaja kamyk ,fulara,sekowski,baranowski,zdunek,turczyn 4 brazylijczyków w sumie 10 ludzi ligowych a tu 0:4 z rejowcem. nawet zajechni to z takimi gwiazdami nie maozna tyle przegrac, wstyd i hańba… omega za W. Sekowskiego bez gwiazd a dobrze grajaca ehheeh. to będzie jak szarowola i sól……

 • jorg7 lat temu Bezpośredni link

  nie popadajmy w pesymizm chociaż przyznać trzeba że od meczu z hetmanem wygranym w dobrym stylu 4-2 w grze Omegi coraz bardziej coś nie zazębia,być może potrzeba trochę czasu na pełne zgranie z zespołem nowych zawodników,szczególnie S.Zdunka i R.Turczyna,potencjał drużyny jest naprawdę duży i myślę że będzie dobrze.

 • ktos7 lat temu Bezpośredni link

  @jorg- z Hetmanem?Jak juz, to pisz z AMSPN Hetman.

 • Anonim7 lat temu Bezpośredni link

  do znawca , a co ty myślisz ze Rejowiec to słaba ekipa? gościu w lidze nawet 2;1 pojechali was , a to że gwiazdorów sb na sciagliście i w dupcie aż 4;0 dostaliscie , i to jeszcze jak Sparta był a w połowie wysjciowego składu to juz wasz problem.. , a co do Zdunka – on już w chełmiance byl przechwalony , bo w meczach Sparingowych w zeszłym roku jak jeszcze w chełmiance grał pokazał ze jest chamem i burakiem bez szkoły tyle w temacie.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.