marek78
czwartek, 16 lutego 2012, 16:46

Arkadiusz Maksymiuk zostaje w Podlasiu Biała Podlaska

Dobra wiadomość dla sympatyków Podlasia Biała Podlaska, bowiem w zespole III ligowca pozostanie Arkadiusz Maksymiuk, który był przymierzany do I ligowca Dolcanu Ząbki.

– Nie dogadaliśmy się z Dolcanem i nie będziemy już Arkowi szukali żadnego nowego klubu. Do wznowienia rozgrywek jest coraz bliżej i postanowiliśmy, że zostanie u nas. Czy jeżeli pojawi się inna propozycja to jednak puścimy zawodnika? Zdecydowanie nie. Jest już za późno, a 23 lutego wyjeżdżamy na obóz i chcemy, żeby do tego czasu sprawy kadrowe były już wyjaśnione – mówi prezes klubu z Białej Podlaskiej Janusz Daniluk.

Wiadomo już też, że w Podlasiu nie zagra Michał Denis z Omegi Stary Zamość, a kto zasili szeregi III ligowca? Na pewno Łukasz Gabryszak (na zdjęciu) z MKS Nida, oraz Robert Baczewski i Norbert Rozsa. W sobotę ze względu na problemy w KSZO Ostrowiec nie dojdzie do sparingu z tym zespołem, obecnie trwają poszukiwania nowego sparingpartnera.

źródło: dziennikwschodni.pl / foto: ksfortuna.futbolowo.pl.


Komentarze do 'Arkadiusz Maksymiuk zostaje w Podlasiu Biała Podlaska' (1)
  • cezar1387 lat temu Bezpośredni link

    A to nowosc, ze prezes klubu szukał Maksymiukowi klubu. Było dokładanie odwrotnie.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.