admin
czwartek, 9 lutego 2012, 12:28

Piotr Szpak w Starcie Krasnystaw

Nowym-starym zawodnikiem Startu będzie bramkarz Piotr Szpak (na zdjęciu). Został wypożyczony na rundę wiosenną z Tatrana Kraśniczyn. W latach 2005/2009 grał już grał w Starcie. W klubie z Krasnegostawu zmian ma być więcej.

Viktoria Żmudż, beniaminek ligi okręgowej jest zainteresowany pozyskaniem braci Kamila i Szczepana Sawów. Aktualnie zawodnicy Startu biorą udział w rozgrywkach chełmskiej ligi TKKF i grają w drużynie sponsora Victorii, firmy „Euro Spaw”. Upadł temat pozyskania Sławomira Tatysiaka. Zawodnik Chełmianki przenosi się do Granicy Dorohusk. Na dzień dzisiejszy do drużyny dołączyli Krzysztof Basiński, Łukasz Rachwał i Emil Witkowski.

źródło: startkrasnystaw.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.