kamilkmiec
środa, 8 lutego 2012, 22:18

Kolejni Ukraińcy testowani przez Tomasovię

Trener Tomasovii, Bohdan Bławacki nie ustaje w poszukiwaniach kolejnych piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić jego zespół na rundę wiosenną sezonu 2011/12. W dzisiejszym sparingu z Avią Świdnik (2:0 dla TKS – przyp. red.), wystąpiło kolejnych dwóch Ukraińców: Ołeksandar Temeriwski i Serhij Szafranśkyj (na zdjęciu). Obaj w przeszłości współpracowali z aktualnym szkoleniowcem tomaszowskiego klubu.

Temeriwski nie jest postacią anonimową na lubelskich boiskach. Przez rok występował w barwach Spartakusa, a następnie przeniósł się do Motoru Lublin, gdzie grał przez półtorej sezonu. Pod koniec stycznia wychowanek Bukowiny Czerniowce za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z „żółto-biało-niebieskimi”. Szafranśkyj z kolei przez pół roku był zawodnikiem Spartakusa, a następnie wrócił na Ukrainę. Ostatnio był związany ze Skałką Żabnica (III liga opolsko-śląska).

źródło: własne/fot: 90minut.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.