kamilkmiec
środa, 8 lutego 2012, 21:25

GKS Bogdanka II – Omega Stary Zamość 3:5. Strzelał nawet… masażysta

Kilka zespołów rozegrało dzisiaj swoje mecze towarzyskie na murawie ze sztuczną nawierzchnią w Łęcznej. Z polepszającej się aury skorzystały m.in. drużyny rezerw GKS Bogdanka i Omegi Stary Zamość. „Zielono-czarni” przegrali 3:5 z ligowym rywalem. Oprócz Jacka Falkowskiego, który dla łęcznian strzelił dwa gole, trzeciego dołożył Marcin Lenart. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Marcin jest… masażystą.

– Tak, to prawda, Marcin zdobył trzeciego gola w 60. minucie sparingu. Skorzystałem z niego, bo na dobrą sprawę nie miałem kim grać. Był on naszym jedynym rezerwowym dzisiaj – skomentował Tomasz Hermann, trener GKS Bogdanka II. W jego zespole zagrał także bramkarz Mateusz Budzyński, ale nie między słupkami, tylko w polu.

Coraz śmielej w Omedze poczyna sobie Piotr Fulara. W dzisiejszym test-meczu z rezerwami GKS-u strzelił dwa gole, a warto przypomnieć, że w miniony weekend zdobył jedną bramkę w sparingu z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Kolejne dwa trafienia dołożył Bartosz Nizioł, jednego gola mógł sobie przypisać Brazylijczyk Santos i dzięki temu podopieczni trenera Dariusza Herbina wygrali w Łęcznej, choć to gospodarze do przerwy prowadzili 2:1.

GKS Bogdanka II – Omega Stary Zamość 3:5 (2:1)

Falkowski 24, 35, Lenart 60 – Santos 37, Fulara 50, 72, Nizioł 54, 81

GKS Bogdanka II: Kowalik – Klajda, Bodziak, Bancerz, Mazurek, Budzyński, Falkowski, Pisarczyk, Wójcik, Rembiesa, Jhonatan; ponadto zagrał: Lenart

Omega: Baranowski – Luann, Sękowski, Denis, Fulara, Kamiński, Andrade, Bojar Maciej, Turczyn, Zdunek, Santos; ponadto zagrali: Bojar Mateusz, Nizioł

źródło: własne/omegastaryzamosc.pl


Komentarze do 'GKS Bogdanka II – Omega Stary Zamość 3:5. Strzelał nawet… masażysta' (3)
 • omega10 lat temu Bezpośredni link

  Piotr Fulara nie jest testowany,tylko jest zawodnikiem Omegi od początku bieżącego sezonu.

 • do omega10 lat temu Bezpośredni link

  A gdzie jest napisane, że jest testowany?

 • Kamil Kmieć10 lat temu Bezpośredni link

  @do omega: było wcześniej napisane, ale zostało poprawione.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.