kamilkmiec
niedziela, 5 lutego 2012, 20:26

Łukasz Rachwał zachęca do przekazania 1% podatku dla Darka

Do naszej redakcji wpłynął list z prośbą o pomoc dla 15-letniego Darka od piłkarza Startu Krasnystaw, Łukasza Rachwała. Chłopiec jest bardzo chory i potrzebuje pieniędzy na leczenie i kosztowną rehabilitację. Można to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy bowiem przy rozliczaniu PIT-u za rok 2011 przekazać 1% podatku na rzecz Darka. Redakcja Lubelskiej Piłki gorąco do tego zachęca.

Witam Was drodzy kibice, zawodnicy, prezesi i wszyscy sympatycy piłki nożnej.

Zbliża się czas rozliczania PIT-ów. Z tego tytułu zwracam się do Was wszystkich i każdego z osobna ze szczególną prośbą w imieniu Dariusza. Informuję także, że niniejsza prośba jest kierowana za zgodą redakcji Lubelska Piłka za co serdecznie dziękuję.

Ufam, że może choć niektórych z Was ona poruszy. Gorąco Was zachęcam do przekazania 1% podatku na leczenie i rehabilitację Dariusza, bardzo bliskiej mi osoby. To dzięki Niemu postanowiłem wrócić do piłki, gdyż uświadomił mi, że w życiu najważniejsze jest robienie tego, co się kocha. I nic, tylko się cieszyć, jak jeszcze komuś potrafimy sprawić tym frajdę.

Darek ma 15 lat i choruje na dziecięce porażenie mózgowe oraz przewlekłe zapalenie wątroby typu B. Ma problemy z chodzeniem i utrzymaniem równowagi. Darek jest jednak niezwykle pogodnym chłopakiem i ma swoje marzenia. Bardzo lubi piłkę nożną.

Poniżej przesyłam Jego poniższą prośbę do dobrych ludzi. Proszę pomóżcie!

Wielkie dzięki!
Łukasz Rachwał

źródło: własne.


Komentarze do 'Łukasz Rachwał zachęca do przekazania 1% podatku dla Darka' (2)
  • MGKS Start Krasnystaw7 lat temu Bezpośredni link

    Dobrze że wracasz,brakuje drużynie lidera,którym swego czasu moim zdaniem byłeś. To teraz jestem spokojniejszy o grę Naszego Startu na wiosnę. Nawet jeśli teraz się nie utrzymamy,ale będziemy walczyć do końca!!!Tylko Start!!!:) Przy okazji pokazujesz jakim jesteś człowiekiem. Czapki z głów przed Tobą. Powodzenia(W sumie to kibice Startu dziękują też Tobie Dariuszu:),wracaj do zdrowia)

  • kibic chelm7 lat temu Bezpośredni link

    popieram,szacuneczek dla Was obu pozdro

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.