kamilkmiec
środa, 1 lutego 2012, 21:51

Wyjaśnili sobie sporne kwestie

Po zebraniu zarządu Janowianki, na którym rozmawiano głównie o stanie finansowym klubu (otrzymał on 175 tys. dotacji z budżetu miasta – przyp. red.), przyszedł czas na spotkanie wszystkich grup piłkarskich Janowianki z zarządem i trenerami. Co ciekawe, wczoraj, tj. 31 stycznia, nie pojawił się nim Andrzej Wachowicz, a więc… trener IV-ligowej drużyny.

– Celem spotkania było przede wszystkim ustalenie zasad treningów i gry z drużyną seniorów młodszych roczników oraz wyjaśnienie wszelkich niejasności z tym związanych. Trzeba przypomnieć, iż gra w seniorach nie jest karą, ale nagrodą i szansą na pokazanie swoich umiejętności przed starszymi kolegami i publicznością. Wiąże się to również z gratyfikacjami finansowymi, ale jak mówi stare przysłowie „nie od razu Kraków zbudowano” i dlatego o miejsce w pierwszej 11 trzeba walczyć przez cały czas oraz regularnie uczęszczać na treningi – czytamy na nieoficjalnej stronie Janowianki.

Nie brakowało zapytań o kwestie odwołania dwóch gier kontrolnych. Jak przyznano, problem braku składu nie powinien się w ogóle wydarzyć. Dzisiejszy sparing z Roztoczem Szczebrzeszyn nie doszedł do skutku z powodu zbyt dużego mrozu, a niewykluczone, że podobnie będzie w sobotę. Wtedy to podopieczni trenera Wachowicza mają zagrać z Gromem Różaniec.

źródło: janowianka.futbolowo / własne.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.