marek78
niedziela, 29 stycznia 2012, 08:15

Rafał Turczyn zagra jednak w Omedze Stary Zamość

W pierwszym sparingu w 2012 roku drużyna Omegi Stary Zamość przegrała z II – ligową Stalą Stalowa Wola 0:2 (0:1). Mecz rozegrany został w Zamościu na sztucznej nawierzchni o godz. 11. Bramki dla Stali zdobyli: Białek, Radawiec.

W Omedze wystąpiło 3 nowych zawodników. Sylwester Zdunek, Damian Bielec, Rafał Turczyn (poprzednio Stal Stalowa Wola). Rafał doszedł do porozumienia z naszymi działaczami i na 99% będzie kolejnym po Zdunku nowym zawodnikiem Omegi w rundzie wiosennej.

Skład Omegi: Baranowski – Sękowski, Mikulski, Fulara – Goch, Kamiński, Perin, Andrade, Bojar Maciej – Zdunek, Santos. Ponadto grali: Bojar Mateusz, Denis, Luann, Turczyn, Bielec, Nizioł, Mazur, Tchórz.

źródło: omegastaryzamosc.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.