admin
niedziela, 29 stycznia 2012, 00:54

Problemy w Bogdance, Nildo zostaje w Łęcznej

Choć GKS Bogdanka Łęczna udała się na obóz dochodzeniowy do Wisły to nic nie wskazuje na to, aby wewnątrz klubu zapowiadało się na poprawę. A wszystko to efekt narastających zadłużeń finansowych.

Jak udało się ustalić portalowi LubelskaPilka.net klub GKS Bogdanka zalega z wypłatami zawodnikom już przeszło dwa miesiące i mimo zapewnień zarządu pomysłu na wyjście z kryzysu nie widać.

Choć kilka dni temu zarząd łęczyńskiego pierwszoligowca ogłosił przedłużenie umowy z kopalnią w Bogdance to piłkarze w dalszym ciągu nie mogą doczekać się swoich wcześniej zarobionych pieniędzy.

Mimo problemów z wypłacalnością, w Łęcznej pozostanie za to najlepszy strzelec klubu prowadzonego przez Piotra RzepkęNildo. Autor jedenastu trafień jesienią przebywał na testach m.in w Arce Gdynia, czy Lechii Gdańsk jednak w żadnym z tych klubów nie udało mu się przekonać do swojej osoby sztabów kolejno Arki i Lechii.

.


Komentarze do 'Problemy w Bogdance, Nildo zostaje w Łęcznej' (1)
  • kibic10 lat temu Bezpośredni link

    ciekawe czy prezesowi zalegaja dwa miesiace:) to dopiero bylaby afera ale w sumie niemozliwa bo to prezes decyduje o wyplatach.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.